Spoiler: Flashback z „Małą Alison” w 5 sezonie

To czas retrospekcji w Pretty Little Liars! Nie, nie mówimy o lecie zanim Alison zaginęła, mówimy o retrospekcji z dzieciństwa Alison. Zobacz zdjęcie, jakie scenarzysta Pretty Little Liars Joseph Dougherty dodał na Twitterze.

#PLL Hmmmm BsiykhaCQAAeaK-

Joseph dodał zdjęcie z pokoju odczytań przedstawiające stół z miejscem dla „Małej Alison”. Jeżeli nasze podejrzenia się sprawdzą, dostaniemy wgląd w dzieciństwo Alison. To może być klucz do prawdy o tym, co ukrywają Hastingsowie i DiLaurentisowie, nie wspominając o możliwości zobaczenia, jak Alison stała się takim kłamcą.  Jesteśmy tak blisko.

Ta wskazówka dotycząca retrospekcji dobrze wróży również wszystkim teoriom bliźniaczek. Jeśli któryś z bohaterów, którego znamy i kochamy, ma jakąkolwiek wiedzę o sekretnym bliźniaku- potencjalnie bliźniaczce Alison, jak w książkach- ta wiedza prawdopodobnie pochodzi z dzieciństwa. Rosewood nie wydaje się mieć żadnych podejrzeń, że mogłaby być bliźniaczka DiLaurentis, co sprawia, że myślimy, iż jeśli istnieje, nie jest częścią rodziny DiLaurentis przez jakiś czas. Przynajmniej publicznie. Bardziej prawdopodobne, że w ciągu ostatnich lat była pacjentem w Radley Sanatorium.

Cokolwiek ujawnia ten potencjalny flashback, jesteśmy podekscytowani uzyskaniem wglądu w to, jaka Ali była jako dziecko. Jednym z najbardziej intrygujących aspektów 5 sezonu PLL jest pytanie o autentyczność Ali. Czy ona naprawdę się zmieniła? Czy jej stosunkowo empatyczne zachowanie jest skomplikowanym fortelem zaprojektowanym do zmanipulowania każdego w jej życiu? Może Mała Alison odpowie na nasze pytania?

Piszcie wasze opinie na ten temat w komentarzach 🙂

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-15-spoilers-flashback-with-little-alison

 

Dodaj komentarz