Spoiler: Kim jest James Neilan? Czy Toby ma bliźniaka?!

Kim jest James Neilan i co może mieć wspólnego z Tobym? Te pytania zadajemy dzięki Instagramowi Tammin Sursok, która dodała zdjęcie z pokoju odczytań scenariusza przyszłych odcinków. Zobaczcie to zdjęcie!

normal_Screen_Shot_2014-07-14_at_2_39_16_PM

„Cisza przed burzą… #pll #jenna”

Tak Tammin podpisała zdjęcie przedstawiające stołu, na którym jest widoczna kartka z nazwiskiem „James Neilan” na pierwszym tle. Czy to haczyk? Jest w tym samym miejscu co karta „Toby Cavanaugh”. Czy to nasza nadinterpretacja, czy Keegan Allen będzie grał inną postać, nazywającą się James Neilen? Ludzie, to potencjalnie ważna wiadomość. Czy to Toby ma bliźniaka? Czy jest to w jakiś sposób związane ze śmiercią jego matki? Jest tak wiele pytań…

Możemy mieć rację, szczególnie biorąc pod uwagę ostatni wywiad Tammin, w którym zdradziła, że ktoś w PLL ma bliźniaka (albo bliźniaczkę). Ale jeśli James nie jest bliźniakiem Toby’ego, to kim jest? Może James jest Tobym i cały czas kłamał na temat swojej tożsamości z jakiegoś powodu? Nie zawsze opere mydlane wyjaśniają wszystko dokładnie.

Szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni co o tym wszystkim myśleć, ale jesteśmy podekscytowani oglądaniem Jenny i Toby’ego w najbliższych odcinkach. Nigdy nie można przewidzieć, kiedy Toby wyjedzie z miasta na jedną  z tych „prac stolarskich”. I zawsze czujemy, że dni Jenny są policzone, zwłaszcza po tym, jak omal nie utonęła w poprzednim sezonie. Potem znowu przeżyła wybuch tego domu. Ta dziewczyna ma więcej żyć niż Alison DiLaurentis!

Jak myślicie, kim jest James Neilan? Będzie grany przez Keegana, czy to tylko przypadkowe ułożenie kartek? Piszcie swoje teorie w komentarzach!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-16-season-5-spoilers-james-neilan

1 myśl na “Spoiler: Kim jest James Neilan? Czy Toby ma bliźniaka?!”

  1. Teraz już wiemy, że James Neilan jest prawnikiem Mony, ma coś wspólnego z Varjack. Tylko co ma z tym wspólnego Toby? Może jednak coś w tym jest. Czyżby jednak pracował dla A przez ten cały czas?

Dodaj komentarz