Spoiler ze świątecznego odcinka PLL: Wraca Pani DiLaurentis!

Kiedy Pani DiLaurentis (Andrea Parker) została zabita w finale 4 sezonu Pretty Little Liars, nie spodziewaliśmy się zobaczyć ją ponownie. Ale ona wraca! Producent wykonawcza PLL – Marlene King udostępniła zdjęcie z długo oczekiwanego odcinka świątecznego, na którym znajduje się nie kto inny, jak Pani Di. O co chodzi?

„Uwielbiam mieć tą panią z powrotem na planie #StrasznaPaniDi” tak Marlene podpisała zdjęcie Pani DiLaurentis uśmiechającej się wesoło do aparatu. Chodzi o to: obraz wygląda jak zdjęcie zdjęcia, więc Pani Di znowu wraca, czy Marlene ma na myśli tylko zdjęcie w tle?

Myślimy, że to może być to pierwsze. Święta brzmią jak czas na retrospekcje, szczególnie, jeśli kiedykolwiek znajdziemy połączenie między Panią D., a Bethany Young. Myślimy, że PLL może wziąć przykład z Opowieści Wigilijnej i pokazać nam przeszłość.

Inną możliwością, oczywiście, jest to, że Andrea Parker nie będzie grała Pani DiLaurentis, ale jej siostrę bliźniaczkę. Jedna z najbardziej uciążliwych teorii krążących wśród fanów od finału 4 sezonu mówi, że Pani DiLaurentis ma bliźniaczkę, i to właśnie ją ochraniała nie zgłaszając pozornego zabójstwa Alison.

Zróbcie  z tą informacją co chcecie. Teraz wiemy, że to będzie naprawdę straszne Boże Narodzenie w Rosewood, ale naprawdę, czy spodziewaliśmy się czegoś innego?

Myślicie, że Pani DiLaurentis wraca? Piszcie swoje teorie w komentarzach poniżej!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-18-christmas-episode-spoilers-mrs-dilaurentis

2 myśli na “Spoiler ze świątecznego odcinka PLL: Wraca Pani DiLaurentis!”

  1. Gdzieś czytałam, że odcinek ma mieć tytuł: How A stole Christmas. Z mojego angielskiego wynika, że tłumaczymy to: Jak A ukradło święta. Jak źle przetłumaczyła, to mnie poprawcie.Ale teoretycznie, to jak można komuś ukraść święta? Można wymazać je z pamięci lub tak zniszczyć, że nie będzie się chciało ich pamiętać. Która opcja wam bardziej by pasowała?

Dodaj komentarz