Spoilery ! cz.1

Kilka informacji, które uzyskało E! Online od producentki wykonawczej I. Marlene King.

Aria i Ezra: Serialowa para, której gwiazdy nie sprzyjają, została ostatnio zagrożona przez pojawienie się Simone – niani Arii z dzieciństwa. King wyjawiła, że Simone zakocha się w panie Fitzu, i że spowoduje to ciekawe kombinacje. Simone nie powórci po tym odcinku, bo Aria znajdzie sposób na odesłanie swojej rywalki.

Ale to nie koniec. Para 'nie stój zbyt blisko mnie’ stanie przed kolejną przeszkodą. King dopowiada, że „Ezra i Aria zaliczą swoją pierwszą kłótnię/walkę i nie będzie ona miała żadnego związku z ich wiekiem albo faktem, że on jest nauczycielem, a ona uczennicą. Będzie to prawdziwa przeszkoda w ich relacji, którą będą musieli przezwyciężyć” Trzymamy kciuki. W końcu Aria nie jest bohaterką programu „Szesnastolatka i ciąża”.

Toby Cavanaught i … Spencer? King nie chciała nam wyjawić z kim tak naprawdę Toby się połączy (wyjaśni się to w odcinku 19), ale my stawiamy na ponadprzeciętnie inteligentną Spencer. „Oni są swoimi przeciwieństwami, ale występuje między nimi uczuciowe połączenie” powiedziała King i dodaje „Nie możesz uwierzyć, że to działa i tak właśnie jest. Jest to pewien zwrot w ich relacji, który jest fascynujący i spowoduje, że Toby uwolni się od części winy jaką odczuwa.

„Toby wreszcie zacznie się uśmiechać, a w jego życie zostanie wprowadzona odrobina szczęścia, ponieważ jego kreacja do tej pory była dość nieszczęśliwa. Przynajmniej żyje, [SPOILER] w przeciwieństwie do jego odpowiednika w książkach. Nie zabicie Tobyego było dla nas interesującym wątkiem. Kochamy wyciągać jakieś wątki z książki i przedstawiać je identycznie, a następnie skręcać za róg, i to co fani dobrzez znają, wiązać w wielki supeł zagadek”.

CDN

Bardzo dziękujemy rain girl, za przetłumaczenie artykułu ! 🙂

Dodaj komentarz