Spoilery z 4B!

Dokładnie 7 stycznia 2014 roku na ekrany ABC Family powróci Pretty Little Liars z sezonem 4B. W odcinku 13 sezonu 4 mogliśmy zobaczyć żywą i oddychającą Alison, więc już wszyscy doskonale wiemy, że to nie jej ciało zostało pochowane w pilocie serialu. Wielu fanów martwiło się, że znowu zniknie, jednak możemy być spokojni, Ali pojawi się w 14 odcinku sezonu. W promo odcinka możemy zobaczyć jak Emily zadaje jej pytanie o to, kogo się tak boi, na co dziewczyna odpowiada: „Myślałam, że wiem , ale sie myliłam”. Dalej możemy zobaczyć wypowiedź Spencer: „Jest ktoś kogo Ali bardzo się boi i nie może powrócić”. Więc jest bardzo możliwe, iż będziemy mogli przez resztę serii po trochu odkrywać, dlaczego Alison musiała upozorować swoją śmierć, aby być bezpieczna.

Oglądając dalej promo zimowej premiery możemy zobaczyć Monę oraz Ezrę pijących razem kawę. Czy to jakiegoś rodzaju spotkanie „A-teamu” dotyczące kolejnych kroków „prześladowców”, czy spotkanie o relacji nauczyciel-uczeń, dotyczące przyszłości Mony po ukończeniu szkoły? Fitz wypowiada słowa : „Strach może być czymś bardzo dobrym”. Może Mona się boi, że jej współpraca z kochankiem Arii się wyda, a może boi się opuścić Rosewood i iść na studia.

Co z Hanną i Calebem? Jak już pisaliśmy wcześniej Hanna pojawi się w Ravenswood, ale mamy też drugą wiadomość- Caleb pojawi się w Rosewood właśnie w tym odcinku. Możliwe jednak,że nie będzie to wesołe spotkanie, gdyż w tym samym 30 sekundowym filmiku możemy zobaczyć jak dziewczyna krzyczy do niego : „Powiedz mi co się stało! „. Wygląda to na kwestię, której towarzyszy wiele emocji ( i to nie tych bardzo pozytywnych).

Pamiętamy również jak Hanna pracowała w gabinecie dentysty w pierwszym sezonie serialu. W odcinku jednak widzimy jak zostaje jej podana narkoza ( możliwe, że podczas zwykłej dentystycznej kontroli), a następnie Spencer wyciąga jej z zęba karteczkę z napisem „Przestańcie szukać. A.”. Czy to nie jest przerażające ? Najpierw A. zakradało się tylko do mieszkań i zwykle wysyłało sms-y , a teraz nawet bawi się w stomatologa!

Możemy również spodziewać się powrotu Petera Hastings. Tata Spencer powróci do akcji i jak to napisał Keegan Allen na swoim koncie na tweeterze „Ojciec Spencer pojawia się w nieodpowiednim czasie” .

A co z pamiętnikiem, który Hanna znalazła w letnim finale? Podobno dziennik znowu pokaże się w zimowej premierze i może być bardzo pomocną wskazówką, aby złowić A.

Do tego możemy się dowiedzieć, że jedna z kłamczuch podejrzewa Ezre jako A. i nie jest to Aria ! Marlene King napisała : „Jedna z kłamczuch zacznie wcześniej podejrzewać Ezre jako „A”.” Więc, którakolwiek z dziewczyn to będzie ciekawe jak przekaże takie wieści Arii. Jak powiedzieć przyjaciółce, że jej chłopak na prawdę jest w pewnym sensie psychopatą?

(PISOWNIA ORYGINALNA) ŹRÓDŁO: WWW.SERIALOWKA.PL

Dodaj komentarz