Spoiler dotyczący Alison

Już kiedy myśleliśmy, że kilka tajemnic dotyczących Pretty Little Liars zostało odkrytych, dowiadujemy się, że jeden z najważniejszych bohaterów, jeśli nie najważniejszy, Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse), ma coś na 3 sezon, coś, co zaskoczy wszystkich z nas.

 

Kiedy Zap2It spytał Sashy, czego możemy oczekiwać po Ali w kolejnym sezonie, odpowiedziała: “Alison lubi wszystkimi manipulować. Jest coś, czego fani nie wiedzą o pewnej sytuacji, która dotyczy Alison, jest to coś trochę szalonego.”

 

Ali nie może uzyskać ogromną ilość czasu ekranowego w PLL, ale każda sekunda, w której się pojawi będzie pełna tajemniczości i intrygi. Zastanawiamy się co to za sytuacja, o której fani tak mało wiedzą. Czy chodzi o siostrę bliźniaczkę Ali? Czy może Alison wciąż żyje i manipuluje Moną (Janel Parrish)? A co jeśli Vivian Darkbloom jest Black Swan?

 

W 3 sezonie wszystko będzie możliwe.

 

tłumaczenie: tinplejt

źródło: http://littleliars.cba.pl/index.php

5 myśli na “Spoiler dotyczący Alison”

  1. Może ojca Arii. Przeciez jak pokazywali stronę z pamiętnika, Ali naspisała „Byron jest taki słodki”. I dlaczego tak naciskała na Arię by powiedziała jej mamie? A Aria dostała sms’a od – A na lekcji gdy zobaczyła Ezre )1 odcinek) napisane było : ” Może ma romans z kilkoma uczennicami. Spytaj swojego tatę” czy jakoś tak.

Dodaj komentarz