SPOJLEROMANIA!

-W sezonie trzecim ojciec Alison wróci do Rosewood, poznamy mamę Ezry i prawdopodobnie jego brata, a Vanessa Ray zagra CeCe-byłą dziewczynę Jasona i mentorkę Ali.

 

– Rozmawialiśmy z  Ashley Benson, która mówiła o tym jak Hanna będzie radzić sobie ze świadomością, że Mona jest A, co wiąże się z zacieśnieniem relacji między mamą a córką. Ashley przekazała nam również kilka szczegółów o Spring Breakers.

 

– Chcecie więcej? Okej … Ezria będzie na czele w pierwszych odcinkach 3 sezonu, a Spoby będzie zagrożone przez szukającą zemsty Jennę. Co ona sobie myśli, że kim ona jest, Emily Thorne?

 

– Mamy również kilka sneak peeków premierowego odcinka trzeciego sezonu, które zawierają sceny z pijaną Emily, Arią będącą w pułapce w łazience, napastowaną przez kogoś wyglądającego jak A oraz Hannę, która w sekrecie przed resztą kłamczuch odwiedza Monę.

 

– Z nie dotyczących PLL wiadomosci: Ashley Benson chce zagrac Anastasię Steele w filmie: 50 Shades of Grey.

 

– *Głęboki oddech* ZDJECIA Z PLANU 3 SEZONU ZNAJDZIECIE TU!

 

– Shay Mitchell dała małe wskazówki dotyczące związku Mony z morderstwem Mai. Ale jak Mona mogła zabić Mayę jeśli ona wtedy próbowała zabić Kłamczuchy lub była w tym momencie aresztowana? Z drugiej strony, myślimy, że fani Emai powinni wysłać więcej długopisów załodze PLL!

 

3 myśli na “SPOJLEROMANIA!”

  1. Dokładnie. Przecież Maya zniknęła parę odcinków przed finałem 2 sezonu, więc mogła już wtedy być zabita, bo ten gościu w zajezdni autobusowej powiedział Emily i jej ojcu, że Maya wsiadała do jakiegoś samochodu… Btw. ja już nie wierzę tym 'spoilerom’ od twórców… sorry, ale trudno uwierzyć komuś kto ciągle kłamie.

Dodaj komentarz