Spojlery zimowego sezonu: Marlene ujawnia dwa główne wątki.

W letnim finale trzeciego sezonu Pretty Little Liars okazało się, że Toby jest członkiem ATEAM. Jednak nie byliśmy pewni, czy jego uczucia do Spencer są prawdziwe i czy jest dalej po stronie Kłamczuch. W nowym wywiadzie dla TVGuide Marlene King rozwiązuje tę zagadkę raz na zawsze. Jeżeli są tu jacyś zagorzali fani Spoby, którzy sądzą, że oni nadal mogą być szczęśliwi razem, proponujemy przestać czytać teraz.

Oto najbardziej fascynujące spojlery i wskazówki z wywiadu z Marlene.

Toby nie jest dobrym facetem.  Zapytana, czy Toby nadal może mieć dobre intencje, Marlene odpowiedziała „Nie”.
W zimowym sezonie są dwa główne wątki. Jeden to opowieść o relacji Spoby, o której Marlene mówi „Historia, którą chcemy wam przedstawić… zrozumiecie jej sens.” Drugi wątek mówi o tym, że Mona powraca. Marlene wyjawnia, że Mona może „wejść i wyjść z Radley”, oznacza to, że stare „A” powróci do życia Kłamczuch.
Paige może zostać zraniona, ale rozumie dziewczyny. Niektórzy z nas byli zdezorientowani, gdy Paige wydawała się wkroczyć pomiędzy Emily i jej przyjaciółki. Marlene wyjaśnia: „[Paige] odwracając uwagę policji od Emily chciała powiedzieć „Ja wszystko rozumiem”. I spojrzenie Spencer na Paige oznaczało „Jest nam bardzo przykro”.
Może zobaczymy scene postrzelenia Caleba!  Marlene nie wyklucza flashback’u tej niewidzianej chwili. Na pytanie, czy zobaczymy tę scene odpowiedziała: „Może. Jeszcze o tym rozmawiamy.”

Co o tym sądzicie?

źródło: wetpaint.com i moja głowa :3

 

7 myśli na “Spojlery zimowego sezonu: Marlene ujawnia dwa główne wątki.”

  1. Najbardziej dołuje mnie fakt, że w 3 sezonie strasznie zżyłam się ze Spoby i nie mogę do tej pory otrząsnąć się po ostatnim odcinku 😮

    Chociaż muszę przyznać, że scenarzyści wpadli na świetny pomysł z odegraniem przez Keegana roli A.
    Zgadzam się, to wniesie wiele dramatyzmu do serialu.

  2. nie nie i jeszcze raz nie !!!!!!!!!!!!! nie zgadam się i nie wierzę że Toby jest całkowicie zły… może i jest w A Team może i prześladuje dziewczyny, ale wierzę w to że on naprawdę zakochał si e w Spencer i jednak wszystko sie ułoży jakoś …..

  3. @JoJo
    ja tak samo nie potrafię się dalej po tym finale otrząsnąć, ponieważ Spoby było fajną parą no i poza tym Toby jest według mnie bardzo przystojny, więc oglądanie go teraz jako tego złego dołuje mnie. teraz mam nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć więcej Wrencer i trzymam za nich mocno kciuki : )

  4. Toby ma złe intencje ale wydaje mi się, że kocha Spencer… Chociaż kto wie? Może to ma tak tylko wyglądać? Ja nie chcę Wrencer! On może sobie być z Hanną! Caleb też nie jest święty i nie rozumiem czemu scenarzyści zdecydowali sie zepsuć Spoby?! Hanna miałaby wtedy lepiej gdyby Caleb był w A teamie, bo mogłaby być z tym Wrenem xD

Dodaj komentarz