Stroje Halloweenowe

Zeszłoroczny odcinek Halloween ukazywał Hanne, Emily, Spencer i Arię jako Britney Spears, Pocahontas, Marię – królową Szkotów, oraz wiedźmę (w takiej kolejności). Jednak TheInsider.com jako jedyny może potwierdzić, jakie kostiumy wybrały Kłamczuchy na drugi odcinek Halloweenowy, którzy zostanie wyemitowany 23 października. I wierzcie nam, The First Secret będzie naprawdę miażdżący.

This Is a Dark Ride fani będą zachwyceni seksowną laską, jaką będzie Emily w stroju Barbarelli, zapierającą dech w piersiach Hanną jako Marilyn Monroe, liryczną i figlarowaną Arią pod postacią Daisy z Wielkiego Gatsby’ego i Spencer emanującą retro szykiem w kostiumie aktorki Hollywood z lat 40!

Na wycieczce, która odbywa się kilka tygodni po finale ujawniającym, że Toby jest sługusem A Marlene King powiedziała TheInsider.com: „Ten odcinek będzie kreowany tak, by widzowie ABC Family poczuli się jak podczas oglądania horroru. To 43 minuty dosłownej jazdy bez trzymanki. Będzie dużo dreszczy i zostanie ujawnione w tym odcinku coś, o czym ludzie rozmawiają do ukończenia sezonu 3B (Styczeń 2013)”

15 myśli na “Stroje Halloweenowe”

  1. @Aria radzę Ci nie odpuszczać odcinka halloweenowego, bo może być tam wile wskazówek. Poza tym może potraktuj to bardziej jak trzymający w napięciu thriller, w końcu masakry piłą mechaniczną tam nie będzie. Prawdopodobnie odcinek będzie po prostu bardzo działał na naszą wyobraźnię (kostiumy, dźwięki, sceneria, ujęcia kadrów)

Dodaj komentarz