Summer Finale Spoiler !

Niegdy nie możemy się doczekać, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o Radley Sanitarium odkąd w Halloweenowym odcinku 2 sezonu zobaczyliśmy auto z Radley zaparkowane przed domem DiLaurentisów.Teraz scenarzystka PLL Marlene King wczuciła na twittera zdjęcia Radley Sanitarium z letniego finału 3 sezonu (3×12 ,,The Lady Killer”),który będzie wyemitowany 28 sierpnia.

W serii swoich tweetów Marlene King wczuciła zdjęcie kamiennego znaku,otwartych dzwi odkrywających pusty wózek inwalidzki w środku oraz straszne zdjęcie Rosewood,które wygląda jakby miała w nim miejsce straszna burza. Wszędzie są porozrzucane liście,a drzewa są połamane i bezlistne.

Tak jak nam powiedziała niedawno Shay Mitchell w tym tygodniu obsada kręci odcinek letniego finału. Więc te zdjęcia muszą być z tego odcinka.Czy Mona uciekła?Albo może wysłali tam kogoś, kogo znamy, żeby dotrzymał jej towarzystwa?   


 

 

źródło: wetpaint.com

3 myśli na “Summer Finale Spoiler !”

  1. Co do wozu z Radley Senitarium, stał pod domem Ali. Od razu skojarzyło mi się to z książką, Courtney- bliźniaczka Ali, podobno była w psychiatryku. Co jeśli tamtej nocy to ona nastraszyła Ali? Wiemy, że serial miał podobno być różny od książki, ale fakt, że Mona jest A i fragment jak Mona jedzie z Spencer autem itp. wystąpił w książce. Może nie tylko tożsamość A została zaczerpnięta z książki, ale i istnienie tajemniczej siostry bliźniaczki. Co do tytułu „The Lady Killer”, może nawiązuje do historii, którą opowiadała Ali w odcinku halloweenowym? Może małoletnia zabójczyni to jej siostra lub ona?

Dodaj komentarz