Sweet girls have secrets too

Emily jest jedną z tych postaci, które są dla mnie bardziej neutralne. Raz irytująca, a raz bardzo rozważna – taka jest według mnie Emily. Właściwie zostawiłam notkę z nią na koniec, bo nie za bardzo wiem, co napisać. Przeglądając fora zauważyłam, że wszyscy zgodnie twierdzą, że jest bardzo naturalna i z tym się zgadzam. Emily ma interesującą urodę, a do tego jest wysportowana. Jednak jest też bardzo niezdecydowana – nie wie, czego chce, z jednej strony chciała być z Toby’m, a z drugie ulegała wizjom przyjaciółek.
Emily pływa w drużynie pływackiej, więc w gruncie rzeczy pasuje do niej ten sportowy styl, który prezentuje. Emily często nosi bluzki w paski, tenisówki, wygodne bluzy, zwykle jeansy i koszulki z wyrazistymi kolorami. Opinie innych o Emily: ,,Ogólnie nic do niej nie mam, ale wkurzyłam się jak zobaczyłam ten jej pocałunek z Mayą”
,,Kurczę, Emily jest jedną z moich ulubionych postaci w tym serialu chociaż tak praktycznie rzecz biorąc, dziewczyna nie ma tam nic konkretnego do roboty i to mnie trochę irytuje. Scenarzyści mogli by wymyślić dla niej coś ciekawego, a nie tylko rozmyślania nad sobą i jej związkiem z Mayą (To drugie akurat mi nie bardzo się widzi, bo jakoś nieszczególnie przepadam za tego typu relacjami. Wolałabym żeby miała jakiegoś fajnego boya do pary :D)” [feen.pl]

W Emily irytuje mnie głównie to, że jest taka… wyblakła, bez wyrazu. Pełni rolę takiej jakby szarej myszki, owszem, pływa w drużynie i jest najlepsza, ale wśród przyjaciółek jest najmniej zauważalna. Uważam, że to wrażenie potęguje też jej styl – bez dużej ilości dodatków, wygodny i na luzie.

Cytaty:
Emily: Maybe I’m not the person everyone thinks I am.
Hanna: Who is? [2]

Emily: I kinda sleep in the middle.
Maya: I kinda sleep in the middle, too. [2]

Emily: Do you want your own?
Maya: I’d rather share yours. [2]

Książkowa Emily różni się od tej z serialu, głównie chodzi o wygląd, ponieważ ta z serialu ma troszkę azjatycką urodę, a książkowa jest młodszą wersją Nicole Kidman. W jednej ze stron o postaciach z książki znalazłam fragment, gdzie jest napisane, że do jej ulubionych rzeczy należ zbyt łatwe zakochiwanie się. Nie do końca się z tym zgadzam, chociaż wydawało się, że między nią i Toby’m coś zaiskrzy.

Zachęcam do obejrzenia filmu z Emily, tak w ogóle tytuł podkładu dosyć wymowny:

źródła: google grafika, prettylittleliars.com, shessmart.com(…)

Dodaj komentarz