Szczegół

Zauważyłam szczegół z 12 odcinka 2 serii. Dotyczy on Alison. Jednak na początku odwołam sie do 24 odc. Bardzo realistycznie została przedtawiona scena z Alison. Szczególnie gdy Spnecer sie obudziła i drzwi były otwarte itp. Nie sądze żeby ona umarła, ale to jest wszystko takie pokręcone że już sama nie wiem. Zrobilam kiedys post o bliźniaczkach. Możliwe, że miała takową, ale już nie ograniam. Jednak jakby żyła nie sądzę żeby była „A”. Ale objerzcie filmik. Zwróćcie uwage na to, że „A” zabierające Emily ma takie same buty jak Alison : sznurowane( zwisają sznurówki u A, trzeba sie przyjrzeć bo to szybki moment), wysokie i z lekkim czubkiem. IDENTYCZNE. Poza tym Alison mówi ” dwoje przyjaciół może dochować tajemnicy, jeśli jedno jest martwe” O co jej chodziło? Przeciez zdradzając Emily tajemnice ona jest „martwa”, a może nie? Może wcale nie umarła? Zresztą Alison mówi o „A” -ta suka. Domyślam sie że mówi o dziewczynie. Oceńcie sami.

 

24 myśli na “Szczegół”

 1. Mi się wydaje że zginęła jej siostra bliźniaczka a Alison urkywa się i jest „dobrym A ” bo jak chyba większość pamięta A uratowało w pierwszej serii związek Ari i Ezry i myślę że to Alison własnie im pomogła, tak samo uratowała Emily.

 2. Czy nikt nie pomyślał że to Byron mógł zabić Alison? Nie podejrzewam go ze jest „A”, ale mógł miec romans z Ali, jako że lubi młodsze (romans ze studentka) a książka Ali „Lolita” może mieć właśnie powiązanie do tego…prawda?

 3. Toki2408 a skąd wiesz że przy testach dna nie wzięto szczotki/ czy tam czegoś innego do porównania czego używała bliźniaczka albo porównaną z dna rodziców? a dodo wyciągnięcia Emily to A które niszczy życie dziewczynom ją tam naprowadziło a A =Alison (drugie A) ją mogło uratować

 4. Toki2408 (mar 17, 2012)
  to nie bliźniaczka, ludzie. Testy DNA i wszystko…

  A w książce jakoś też martwa była bliźniaczka a myśleli że to Ali . Zresztą ktoś trafnie ostatnio zauważył że po roku od śmierci skoro ją znaleźli to jakim cudem odkryli brud w płucach skoro ona już wtedy płuc nie miała?

 5. Błagam błagam niech Erza będzie A , przynajmniej tchną troche życia w ta nudną jak flaki z olejem postać i trochę jakiś wrażeń w związku z Arią sie pojawi , bo jak narazie „meczą kota” tylko i Aria jedynie się za Erzą ugania, a ten jak wieczna dziewica (może poza ostatnim odcinkiem, ale to pewnie miał chłop owulacje i go ruszyło) tylko ciągle z nią zrywa nie chce boi sie a jednocześnie trzyma dziewczyne blisko. Jak Erza nie będzie A to ja kończe z PLL, motyw bliżniaczek to w Living Game jak by w PLL się powtórzył to seriale zaczną mi sie mylić.

 6. Dwie osoby potrafią dochować tajemnicy, gdy jedna z nich nie żyje, to znaczy, że właśnie Alison, która nie żyje dochowa tego sekretu, gdyby powiedziała Emily to rozeszłoby się po reszcie dziewczyn.

 7. we wtorek dowiemy sie kto jest A. wiadomo tylko ze A to dziewczyna juz na 100 %.ja tez zwrocilam na to uwage ale powinns zwrocic tez uwage na paznokcie, osoba ktora wyciaga emily nie ma pomalowanych a Alison ma pomalowane na brazowo. wiec niestety to nie ta sama osoba. dla mnie A to maja, bylo pokazane kiedys jak A kupuje buty a w tym odcinku szczegolnie zwrocili uwage na buty mai. to moja teoria za dwa dni przekonam czy prawdziwa

Dodaj komentarz