SZOK !!! Aria będzie … (SPOILER) !!

Nowe odcinki kontynuujące 2 sezon serialu Pretty Litte Liars wystartują już niebawem. Tymczasem coraz więcej pojawia się plotek dotyczących przygód naszych kłamczuch. W rozwinięciu znajdziecie jej treść !
(Uwaga spoilery – jeśli ktoś nie chce sobie „psuć” oglądania – radzę nie wchodzić)

Jest taka mała potka o tym, że Aria będzie w ciąży, ciekawe czy prawdziwa ?? Jestem zszokowana i podobno ma być to dziecko Jasona 😉 Jestem bardzo ciekawa i kiedy to bedzie 😉 jest to plotka z jednej stronki o serialu. love A

9 myśli na “SZOK !!! Aria będzie … (SPOILER) !!”

  1. Jeśli myśleć logicznie to to nie miało by sensu. Duże ryzyko podjeli już z związkiem Arii i Ezry, bo widzowie mogli by uznać to za demoralizujące(rodzice nastolatków) ale w takiej sytuacji mogli doprowadzić do zerwania i koniec historii, a tu? Ciąża i to nie z Ezrą? Obraz Arii diametralnie by się zmienił i tu trzeba było by to ciągnąc, aż nie urodzi albo co innego.

  2. Aria nie będzie w ciąży. opublikowano zdjęcie na ktorym Aria stoi koło paczki od „A” dla dziecka. Pod drzwiami Ezry. „A” właśnie powiadomi Ezrę o Tym że ma syna. Ponieważ jak wiecie Ezra mysli że jego poprzednia dziewczyna z namówy jego matki usuneła ciąże.

Dodaj komentarz