tajemnicza blondynka w masce?

spójrzcie, co zauważyłam, obejrzałam dziś jesczcze raz ostatni odcinek drugiego sezonu, i co zauważyłam? tajemniczą blondynkę w złotej masce. ALE TO NIE WSZYSTKO , trzeba się przyjrzeć, zawsze gdy jest black swan jenna lub ktoś jest również blondynka, czyżby śledziła „A TEAM?” a może to jakaś wskazówka dla nas? może nasza tajemnicza blondynka ,jest w to zamieszana lub co gorsze.. może to Alison? cokolwiek to by nie było, jest to na pewno istotne dla nas. Przeciez bez powodu nie wstawialiby jej tam gdzie są Nasi A ! a tutaj mam zdjęcie jak widocznie black swan daje Sobie znaki z Jenną, obstawiam, że to jest jej siostra bliźniaczka na sto procent.  Pozostale dwa zdjęcia, są dowodem mojej teorii z tajemniczą blondynką którą wam napisałam. MIŁEGO OGLĄDANIA 

 

nasza blondyneczka i black swan

i teraz najlepsze, podczas obrad ” A TEAM” z tyłu, widoczne światło skierowane na złotą maskę tajemniczej blondynki. Zbieg okolicznośći?…. nie sądze.

 

 

19 myśli na “tajemnicza blondynka w masce?”

  1. ja to zauważyłam również.. i myślę, ze na 100 to jest ta sama osoba która w czerwonym płaczczu.sykience przyszła na koniec do Mony . a z tymi znakami black swan i jenny to hm intrygujące, bo mi się zdaje ze to melissa jest

  2. To wam ile razy trzeba powtarzać, że A to Mona?! Tylko i wyłącznie! To, że jest jakieś A-Team, nie znaczy, że każdy, kto do niego należy, jest A. A to Mona, a reszta to raczej coś jak pomocnicy. I nigdy nie było powiedziane, że A-Team ma jakiegoś przywódcę, który jest głównym A. Jak coś to takim przywódcą jest właśnie Mona. Osoba która odwiedziła Monę w szpitalu nie musi należeć do A-Team… Mógł to być ktoś gorszy niż A, kto ma władzę nad nim… Może morderca Alison?

  3. Skończcie z tymi bliźniaczkami! Naprawdę, czy wy sądzicie, że to będzie aż tak banalne, że reżyserowie pójdą na łatwiznę? Przecież gdyby któraś z dziewczyn miałaby bliźniaczkę, nie udałoby się utrzymać tego w tajemnicy. To miasteczko jest bardzo małe, więc jak do licha bliźniaczka Alison miałaby je śledzić? Przecież wszyscy w miasteczku znają jej twarz. To samo z Jenną! Opanujcie się, wymyślcie coś oryginalniejszego, bo aż się słuchać o tym nie chce!

  4. LuckyMe jezeli nie byloby zadnej blizniaczki tak jak mowisz to czemu w odcinku haloweenowym mieliby pokazywac ta bajke o blizniaczkach ktora opowiadala Alison?? i jezeli uwazasz ze to jest takie banalne to dlaczego w ksiazce sa blizniaczki???? A pamietaj ze serial jest krecony na podstawie ksiazki….

Dodaj komentarz