Odkąd zobaczyliśmy na promo Emily z łopatą, jak prawdopodobnie kogoś uderza cały czas zastanawiamy się czy bylaby zdolna zabić Alison.

Hm… może w dzień śmierci Ali jej bliźniaczka – czyli „X” wychodziła z psychiatryka i miała mieszkać np. z babcią. Alison poprosiła X, aby zamieniły się miejscami na jakiś czas, bo jest w ciąży i musi usunąć dziecko. Zamieniły się potem ubraniami, aby było to bardziej wiarygodne, bo X musiałaby wrócić do dziewczyn w stodole. Gdy już się zamieniły X musiała dokończyć sprawę z Byronem. Zapewne Ali powiedziała o wszystkim X, o sprawie Jenny, szantażu Byrona.

 

Przed zamianą Alison dosypała dziewczynom coś do napoju czy alkoholu, cokolwiek one tam piły. Tak samo jak było w „It happened that night”, było to dwa lata po śmierci Alison (albo X). Wtedy A. dolało coś do drinka Emily (bo jak miała o wszystkim zapomnieć?), a Alison mówiła którejś z kłamczuch w wizycie, że z TEJ nocy pamiętają więcej niż sądzą.

 

Jednak Emily wstała wcześniej. Kiedy Alison odchodziła, a X była już w przebraniu Ali. Załóżmy, że to zauważyła. Na promo 3×18 Emily stoi z łopatą, a X (w prostych włosach) krzyczy i jest przerażona. Może Emily chciała skrzywdzić X, bo widziała co tam zaszło? Zabiła X. Ali gdy się o tym dowiedziała nie może wychodzić z ukrycia – wszyscy myślą, że nie żyje.

15 myśli na “Teoria”

 1. Moim zdaniem wg. teoria z bliźniaczką jest trochę naciągana, ponieważ jak to wg. możliwe żeby dziewczyny nie zauważyły że są 2 Ali a jeśli nawet to gdzie ona mieszkała i jak Jason ani nikt inny nigdy o niej nie wspomniał to by było trochę nie możliwe jakby naglę wyszło że jednak ma tą bliźniaczkę i byłby to totalny fail od strony twórców. Oprócz tych prostych włosów nie ma żadnych innych dobrych powodów

 2. Jak to nie ma? A tabliczka w pokoju Ali? M.rysia tak na prawdę jest wiele wskazówek do teori bliźniaczek.Ta teoria opisana tu jest całkiem możliwa ale wątpie by zrobiła to akurat Emily,podejrzewam Melissę.

 3. Kiedyś pamiętam, że King mówiła, że jeszcze nie wiedzą, czy dadzą tą bliźniaczkę.

  Teraz nic o tym nie słyszałam. Ale jeśli by nawet mówiła, to czy warto wierzyć? Jak było z Moną-A i Spencer dowiadującą się o Tobym..
  Poza tym, to wiele rzeczy może wskazywać na bliźniaczkę, więc myślę, że się na nią zdecydują 🙂

 4. co wy tak z tymi bliźniaczkami się usrałyście? jeszcze w serialu nie było mowy o tym że Alison miała bliźniaczkę a wy chcecie wątek z książki przenosić skoro mówiono, że będzie inaczej w serialu. ZA DUŻO MYŚLICIE

 5. a Ty za duzo gadasz. Kazdy ma swoj glos wiec wypowiada go tutaj, duzo osob mowi,ze wierzy w teorie blizniaczek i ja tez w nia wierze 🙂 Jezeli komus sie to nie podoba to juz wasz problem, ogarnijcie sie troche… I mam nadzieje, ze beda blizniaczki:)

 6. @Domcia (nickiem też nie błyszczysz)
  nic nie było mówione, że NIE będzie bliźniaczki, więc nie wiem skąd masz te informacje (chyba, że znowu jakiś tuman przetłumaczył twity Marlene, a ty w to ślepo uwierzyłaś). Dużo rzeczy nie jest tak jak w książce, ale tez dużo jest, bo nie wiem czy wiesz, ale serial jest oparty na książce. Marlene, owszem, pisała, że będzie inaczej, nieraz, ale nie wiadomo czy chodziło o bliźniaczkę. Nawet jeśli moja teoria nie jest taka jak w książce (nie wiem czy takową czytałaś czy tylko naczytałaś się w necie). W każdym bądź razie zamiast hejtować na stronie o PLL to zajmij się nauką, przeczytaj książkę (nikomu nie powiem). Naprawdę nie wiem co macie problemy z artykułami na stronce.

  I tak, USRAŁAM SIĘ (+ 10 do kultury dla ciebie) z bliźniaczką.

  Dziękuję za uwagę.

Dodaj komentarz