Teoria: Bethany uderzyła Alison, Cece zabiła Bethany, Mrs D zakopała Alison, Melisa zakopała Bethany

Pani DiLaurentis powiedziała Alison, że Cece Drake udaje, że ją w Radley – Myślę, że spotkała tam Bethany i udawała, że chce się z nią zaprzyjaźnić (pewnie wiedziała o romansie pani DiLaurentis  z jej ojcem i chciała wiedzieć więcej.)

Bethany myślałą, że Cece naprawde chce się z nią zaprzyjaźnić, więc powiedziała jej o Marion (możliwie, że pani DiLaurentis zabiła ją lub ktoś inny.)

tumblr_inline_ncxiqcBl0t1sh1aw2

tumblr_inline_ncxiqtJfte1sh1aw2

Bethany dowiedziałą się, że Pani DiLaurentis okłamywała ją a następnie zapytała czy jej córka również ją okłamywała. Ona w końcu zorientowała się, że Cece tak naprawdę udawała Alison.

tumblr_inline_ncxireS8OG1sh1aw2

Bethany ucieka z Radley i znajduje panią DiLaurentis i Cece. Kiedy widzi Alison od tyłu ona myśli, że to Cece i atakuje ją. Pani DiLaurentis widzi to. Musi pochować Alison i zachować to w tajemnicy albo Bethany powie wszystkim prawdę o Marion.
Dlatego Pani D. chciała wysłać do kogoś maila : Nie mogę Cię dłużej chronić.

tumblr_inline_ncxirzDmob1sh1aw2

Cece widzi to z daleka i znajduje Bethany. Uderza ją łopatą. Zaczyna kopać grób, ale zanim pochowała ją tam to słyszy, że ktoś nadchodzi. To Melissa która odkrywa, że to ciało. Myśli, że Spencer zabiła Alison więc postanawia zakopać ciało.

tumblr_inline_ncxishtmFl1sh1aw2

Rok później ciało znaleziono. Pani DiLaurentis proszona jest o zidentyfikowanie ciała, ale zdaje sobie sprawę, że to nie jest Alison – nie mówi nic aby zachować swój sekret.  Zdaje sobie sprawę, że Cece zabiła Bethany, ale Cece szantażuje ją, bo Bethany powiedziała jej o Marion.

Cece zostaje oskarżona o zabicie Wildena. Mówi Holbrookowi, że wie, kto zabił dziewczynę. Ona wykorzystuje słowa Pani DiLaurentis skierowane do Pana Hastingsa o tym, że Spencer walczyła z Alison w noc jej zaginięcia.

tumblr_inline_ncxittqxTf1sh1aw2

Holbrook mówi Państwu Hastings, że Cece uciekła. Myślę, że uciekła, aby upewnić się pani DiLaurentis nie powie prawdy – ale potem dowiaduje się, że to jest dokładnie to, co ona zamierza zrobić, więc zabija ją.

tumblr_inline_ncxivd4ta11sh1aw2

W skrócie:
Bethany uderzyła Alison sądząc, że to Cece.
Pani D. zakopała Alison, bo była szantażowana przez Bethany.
Cece zabiła Bethany
Cece zabiła Panią D. bo ona wiedziała, że Cece zabiła Bethany.
Melissa zakopała Bethany sądząc, że Spencer zabiła ją (myślała, że to Alison).
Alison nigdy nie widziała się z Moną w noc jej zaginięcia i użyła śmierci Bethany by chronić się przed A.

3 myśli na “Teoria: Bethany uderzyła Alison, Cece zabiła Bethany, Mrs D zakopała Alison, Melisa zakopała Bethany”

Dodaj komentarz