Teoria Bliźniaczek Powraca!

tammin-sursok-1338327343

 Tammin Sursok przybywa z odsieczą dla zwolenników teorii bliźniaczek w serialu! W zaledwie kilku słowach wywiadu serialowa Jenna ujawniła jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji całego serialu. O całym piątym sezonie powiedziała zaledwie kilka zdań, których treść była dosyć zaskakująca: „Wiecie.. Wydarzy się wiele złych rzeczy. Najpierw dowiadujemy się kim jest „A” tylko po to by później odkryć, że tak naprawdę to nie było główne „A”, no a potem ktoś ma bliźniaczkę… Nie mogę powiedzieć  za dużo, bo będę musiała was zabić!” – Okej, ja osobiście czuję się zamurowany ponieważ do tej pory byłem przeciwnikiem tej teorii, twierdziłem, że to Cece była „bliźniaczką” (niegenetyczną) dla Allison, ale okazuje się, że w tym sezonie czeka nas jeszcze więcej niespodzianek.

Nie da się nie połączyć tej informacji z tajemniczą Bethany… Pierwszą rzeczą jaka przyszła mi na myśl w tej chwili było Radley.. Ale jaką wskazówką może być dla nas ośrodek dla chorych psychicznie? Odpowiedzią może być Marion Cavanaugh o której informacje nadejść mają w przyszłych odcinkach (Radley powraca!) Czyżby Toby miał kolejną siostrę? Czy on sam będzie miał bliźniaczkę? A może to Jenna (która sama wyjawiła tą informację) będzie ją miała?

Czy producenci posuną się o krok dalej i stworzą swoją własną The Twin Theory, czy wszystko potoczy się tak jak w książce i już niedługo do serialu zawita Courtney DiLaurentis – wyczekiwana bliźniaczka Allison? Co o tym myślicie?

(Artykuł własny, wywiad znaleziony na wetpaint: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-06-30-season-5-twin-theory-confirmed?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wetpaint%2Flatest%2Fexcerpt+%28Wetpaint+Network+%28Excerpt%29%29 )

9 myśli na “Teoria Bliźniaczek Powraca!”

  1. Tylko gdyby była to córka Marion, to w jaki sposób byłaby spokrewniona z Ali? Chyba że pan DiLaurentis miałby z nią dziecko… Ale to już by było chyba trochę zbyt naciągane… Ale ciekawe jak rozwiną ten wątek 🙂

  2. Przez całe 4A zawracali nam głowę Toby’m i jego matką. A potem tego nie skończyli. Ja bym chciała, żeby w nawiązaniu o informacje, które zdobył wtedy Toby ze Spence, rozwiązali pomieszane nici łączące Alison, Kłamczuchy, Marion, Monę, Toby’ego, Wrena, Panią D. i Bethany z tym jakże uroczym miejscem. 🙂 Mam nadzieją, że wiecie, o co mi chodzi.

  3. Bliźniaczka Shany, bardzo prawdopodobne.. W sumie nie jest powiedziane, ze Shana zdradziła Allison bo mogła to zrobić jej bliźniaczka… Sydney też mi się wydaje bardzo dobra do tej teorii, no bo.. Kim innym mogłaby być? Tak o znikąd się pojawia i nienawidzi Alli? 😀

  4. Myślę, że Sydney trochę namiesza w tym sezonie, w końcu w innym razie bez sensu byłoby wprowadzenie jej tutaj. Ale bliźniaczka? Ma zupełnie inne rysy twarzy i oczy 😉 A gdyby Shana miała bliźniaczkę to by było duże zaskoczenie, ale jednak mam wrażenie, że jej wątek niedługo się skończy – Aria w końcu przestanie rozpamiętywać jej śmierć, a Jenna zajmie się Alli.

Dodaj komentarz