Teoria: Czy Bethany Young może być siostrą Jasona i Alison?

Fani Pretty Little Liars poświęcają dużo uwagi teorii o bliźniakach ale spekulacje raczej skupiają się na Alison. A co jeśli w przeciwieństwie do książki , bliźniak należy do innego DiLaurentis- Jasona? A może Bethany to ich siostra? Czy może być to prawdopodobne? Popatrzcie na kilka powodów za:

Bliźniacze wskazówki. W Pretty Little Liars jest wiele pojedynczych wskazówek od samego początku. Mimo to rodzina DiLaurentis coś ukrywa.

Połączenie Hastings/DiLaurentis. W tym sezonie spadają wskazówki, że Hastings i DiLaurentis są zawsze związane ze sobą w grze „A” – czy tego chcą czy nie. Melissa nawet posunie się do opisania wszystkich morderstw. Jason jest częścią DiLaurentis i częścią Hasting, może on i jego bliźniak jest czynnikiem, który łączy te dwie rodziny razem?  Bliźniak może być strasznym sekretem ukrywanym przez obie rodziny  przez lata.

Pani DiLaurentis zabierała Bethany z Radley na wycieczki. Teoria, że pani DiLaurentises miała jakieś osobiste połączenie z BethanyYoung  jest wzmocniona przez fakt, że zabierała ją na wycieczki. Wydaje się dziwne, że ona to rozbiła, chyba że miała jakiś związek z dziewczyną. Ona może nawet nie być dopuszczona do Bethany w Radley chyba, że była rodzicem lub opiekunem.
Melissa też była w tej samej stajni do której zabierała pani D. Bethany. Ponowne połączenie rodziny Hastings z DiLaurentis. Kask Melissy znaleziony w stadninie którą pani D. i Bethany odwiedzały. Przypadek? Nie sądzę.

Pani DiLaurentis być może chroniła Bethany. Ktokolwiek zaatakował Alison, a  kto wie, może była to Bethany, która uciekła z Radley . Zauważmy, że pani DiLaurentis dała sobie wiele trudu, aby ją chronić. Nie możemy sobie wyobrazić, kogo pani D. będzie chronić jak nie własną córkę, oprócz innej córki.

Jason poza miastem. Jason zawsze omija miasto. Zwykliśmy myśleć, że wyjechał by pomóc Alison podczas jej nieobecności w mieście, ale po jej powrocie nie są w dobrych stosunkach.  A co jeśli Jason chciał pomóc innej siostrze?

Czy uważacie, że Bethany Young  jest siostrą bliźniaczką Jasona? Dlaczego tak lub dlaczego nie?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-18-bethany-young-jason-twin

1 myśl na “Teoria: Czy Bethany Young może być siostrą Jasona i Alison?”

  1. kiedyś czytałam, że jest możliwe, że Alison ma siostrę bliźniaczkę, w którymś odcinku było pokazane, ak Hanna opiekuje się chłopcem w dzień Halloween z Alison, no i Alison opowiadała historię o sostrach biźniaczkach, która jedna z nich trafiła do psychitryka i wydaję mi się własnie, że Alison mogła opowiadać własną historię i Bethany może być bliźniaczką Alison

Dodaj komentarz