Teoria – kim jest „A”.

To taka moja mała teoria, aby była ona zrozumiała wypunktowała ją. Miłego czytania 😉
1. Ali miała siostrę bliźniaczkę, która z jakiegoś powodu została oddana i chcąc się zemścić na Ali, pisała do niej wiadomości, podpisując się jako A
2. Ali szantażowała ojca Arii, bo potrzebowała pieniędzy na usunięcie ciąży, a kiedy ich nie dostała, uciekła z miasta.
3. Ktoś z Rosewood, zabił bliźniaczkę Ali, myśląc, że to ona. Może Melissa, która dowiedziała się o ciąży Ali i myślała, że to dziecko Iana, albo Ali faktycznie miała romans z Wildenem i postanowił on pozbyć się problemu.
4. Skoro Ali nie miała pieniędzy na aborcję, żyła w ukryciu, czekając aż urodzi, a po urodzeniu dziecka podrzuciła je gdzieś i chciała wrócić do Rosewood, minął ok. rok od jej zaginięcia.
5. Po powrocie zobaczyła, że dziewczyny ułożyły sobie życie bez niej. Hanna zajęła miejsce Ali jako Ta dziewczyna w szkole, Spencer jest w drużynie hokeja, Emily zaczęła się zbliżać do Mayi, a co do Arii mam dwie teorie (1. Jakoś bardzo nie zdradziła Ali, co mogłoby potwierdzić teorię, że ucierpiała najmniej ze wszystkich kłamczuch; 2. Ali miała romans z Ezrą, dlatego Arii nienawidzi równie mocno co dziewczyn)
7. Ali wpadła na pomysł jak zemścić się na dziewczynach, zaczęła pisać im wiadomości jako A, tak jak kiedyś robiła to jej siostra
8. Mona może być w Ateamie, ponieważ od zawsze chciała się przyjaźnić z Ali, a ta to wykorzystała.
9. Tylko nie wiem dlaczego Toby miałby być w Ateamie, którym rządzi Ali, chyba, że nie wie o Ali, bo ta dla bezpieczeństwa swoją tożsamość zdradziła tylko Monie.

Czy zgadzacie się z moją opinią? Może dodacie coś od siebie?

 

 

Tagi:

11 myśli na “Teoria – kim jest „A”.”

 1. Okej, ale gdzie są dowody? To tylko domysły. Tak samo jak romans Ali z Ezrą. Kto to wymyślił? Są jakieś dowody? Chyba tylko to, że Ezra przyszedł na pogrzeb Ali.
  Okej, serialowe teorie składają się z naszych domysłów, ale w małej części, a dowody – to powinna byc większa częśc.

 2. Ta teoria jest tylko połączeniem różnych teorii, które czytałam oraz słów Mony, że Kłamczuchy muszą wiedzieć, że to ona tutaj rządzi, czy jakoś tak. Te słowa mi się po prostu skojarzyły z Ali, która, jak wiemy, lubiła mieć władzę.
  Do pojawienia się wątku bliźniaczki w serialu pasują mi chociażby proste włosy Ali w ostatnich wspomnieniach, wątpię żeby ekipa PLL popełniła taki błąd. Co do tego, że Ali najpierw urodziła dziecko, a potem wróciła, za tym jest chociażby fakt, że dziewczyny zaczęły dostawać wiadomości dopiero po roku, dlaczego A nie prześladowało ich wcześniej?
  Romans Ali i Ezry- mnie to też średnio pasuje, ale nie bardzo wiem czym Aria mogłaby się narazić Ali, dlatego to tutaj wstawiłam.
  Wiem, że teoria nie jest najwyższych lotów, ale tak jak napisałam na początku, czytając setki teorii na temat A, starałam się je połączyć w jakąś całość, a przynajmniej wyjąć z nich jakąś część. 🙂

 3. Dla mnie chyba najbardziej prawdopodobne jest to, że Ali potrzebowała pieniędzy na usunięcie dziecka, sama mówiła, że jeśli Wilden się dowie to ją zabije. Chyba wystraczający argument żeby w to wierzyć. xd

Dodaj komentarz