Teoria: Meredith jest Big A

Przeglądając forum www.prettylittleliars.com.pl/forum natknęłam się na teorię napisaną przez użytkowniczkę anetka75. Pozwoliłam sobie ją zacytować. 

Historia o bliźniaczkach z 2×13 opowiada o Cece Drake i Meredith.
PLL213-00008

Pretty-Little-Liars-Misery-Loves-Company---Meredith
cece-drake-and-equipment-lucida-silk-shirtdress-gallery

Meredith trafiła do Radley Sanitarium ale uciekła co najmniej rok przed tym jak powstała drużyna A. Meredith była studentką w Hollis. Miała romans z Bayronem i chciała z nim być.

PPL103-00153

 

Wszystko psuje Alison gdy odkryła tenże romans razem z Arią. Szantażuje ich dlatego iż sama była w nim zakochana (to by wyjaśniało dlaczego został uwzględniony „wątek” z „Lolita” , kazdy wie o czym jest ta książka i moim zdaniem nie dotyczyło to Arii i Ezry, tylko Alison i Bayrona).

ali czyta lolite

tumblr_inline_mtjzk5QYJ31rgo5sb

Meredith chciała by Ali zniknęła ,wtedy mogłaby dalej brnąć w romans z Bayronem (może nie bez powodu zjawia się wtedy w odcinku gdy znaleźli ciało bo wiedziała, że ma wolną drogę).

Cece wraz ze swoją nastoletnią przyjaciółką odwiedzają jej przyrodnią siostrę – Bethany . To Drake była zazdrosna o Bethany i daje jej komplet ubrań (czyli żółty top itd.). Na ten pomysł by się jej pozbyć wpadły razem z Ali , jednak DiLaurentis nie chciała maczać palców w morderstwie ( myślała że Cece zartuje ) Cece sama poszła do Radley i dała zestaw ubrań Young (pamiętacie odcinek kiedy Ali gra na pianinie i Jessica na nią wrzeszczy ?) cyt : „Nie mogę uwierzyć ,że ta szalona dziwka naprawdę to zrobiła”.

tumblr_inline_ncxiqcBl0t1sh1aw2

Jednak A- team nie chciał „śmierci” Ali tylko Big – A którym jest …Meredith !.

Cece dała zestaw ubrań Bethany jak to zaplanowała by zajęła miejsce Alison , wiedziała że Meredith bedzie chciała ją zabić przed nowym rokiem szkolnym (jednak Cece nie chciała śmierci swojej przyjaciółki) i tak zrobiła tylko , że Meredith zamiast Ali uderzyła Bethany. Zobaczyła że to obca dla niej osoba i zostawiła ciało bo usłyszała że ktoś idzie. Zjawiła się tam Melissa, która zakopała ciało Bethany (myśląc że to Ali) ponieważ chciała chronić Spencer idącą z łopata w ręku .

MelissaBuryingBethany

1 myśl na “Teoria: Meredith jest Big A”

  1. To w końcu ile blondynek w żółtych koszulkach biegało tamtej nocy po ogródku DiLaurentisów? 4? Przecież to śmieszne. Nawet jak na PLL to przesada.
    PS Chociaż sam pomysł z Meredith jako Big-A popieram. 🙂

Dodaj komentarz