Teorie

W zwiastunie widzimy, że Mona ucieka w przebraniu pelęgniarki

Później ma na sobie dresy, co nie wróży niczego dobrego

Jeszcze później widzimy, żę Hanna jest najsmutniejsza ze wszystkich kłamczuch

A Emily na rękach krew

Teoria pierwsza:

Okay, moja teoria jest taka, że to krew Mony na Emily. Było sporo teorii, że to Caleb jest ranny, ale Hanna jest przecież tak samo związana z Moną, a krew nie oznacza, że ktoś jest martwy.

Teoria numer 2:

W opisie idcinka pisze, że: medialny szum wokół Garreta to za dużo dla Emily. Więc prawdopodobne, że znalazła sobie miejsce zdala od mediów i być może również od kłamczuch (miała dosyć oskarżania Paige)

Widzimy w zwiastunie, że ktoś (prawdopodobnie Nate) przykrywa Emily kocem

A później ktoś mówi, że ma minutę by się wydostać.

Być może dom wybuchnie lub ktoś zaatakuje Emily (Nate?)

 

Na tym zdjęciu Emily jest przerażona, a jej bluzka ma plamę, która przypomina krew…

W zwiastunie widzimy też jak ktoś coś pakuje…

Widzimy lornetkę i coś co może być nożem…

A to Caleb z plecakiem:

Pomieszczenie, wktórym Emily spała był sypialnia Hanny: Co robił tam Nate?! Być może włamał się tam, a wiemy, że jest do tego zdolny (wnioskując po jego agresywnym zachowaniu)

Czy Caleb szedł na jakieś przeszpiegi? I to tam został ewentualnie zraniony? Czy jest osobą, która zdradzi je wszystkie? Według mnie trudno podejrzewać kogoś innego niż Caleb lub Paige z listy podejrzanych ABC family.

źródło: tumbrl.com

Tagi:

15 myśli na “Teorie”

  1. Hahahahahahaha! Jak Emily śpi w pokoju Hanny to jestem kurffa święta! Po pierwsze Emily śpi w domu który później wybucha czy coś. I ten dom jest później pokazany z daleka… I to nie jest dom Hanny, ani jej pokój w którym ona śpi. 😀 hahahahha.

  2. wydaję mi się, że zdrajca to nie będzie tą samą osobą co zabójca Mai. Może po prostu Emily była w domu i w tym czasie zadzwonił ktoś z A-team’u, by uratowac Em. Pewnie nie zgadzał się był ją zabić. I on po prostu zdradził ten A-team, dlatego poznamy jednego uczestnika teamu/

  3. Em nie śpi w sypialni Hanny na tych zdjeciach to zdecydowanie widac ze to inne miejsca. Nie wiem czy mi sie tylko wydaje ale jak Caleb pakuje te rzeczy to moze byc w pokoju Hanny bo na łóżku jest podobna narzuta 🙂

  4. Caleb moim zdaniem pakował się, bo jak sam powiedział chce szpiegować „A”. Chce tak jak kłamczuchy, tak jak my dowiedzieć się kim w końcu jest A. Więc nie wymyślajcie, że jest A. Myślę, że nie mógłby tak zranić Hanny. A co do tej krwi na rękach i czy ktoś jest ranny czy nie to widać dokładnie jak ciało W WORKU jest wynoszone. Czyli jednak ktoś jest ranny. Nie sądzę żeby Nate był w A-teamie za słaby jest. A zdradzić… hm.. czemu nie.

  5. A i co do pokoju hanny. To w swojej teorii byłaś tu nieco zamotana. Najpierw piszesz, że Emily chciała uciec od wszystkich do pokoju Hanny? Hahahaha, no to musiałaby być jakaś mega głupia. ;p Serio. Ona nie jest w pokoju Hanny, ale Caleb tak – widać po pościeli.

  6. Hmmm…. Ten kto się pakuje to Caleb. A gdzie się pakuje? W domu Hanny a raczej w jej pokoju. A może sie nie pakuje tylko wypakowuje? Ale to by było dziwne xD Dom wybuchnie, a Emily ma minutę… Nate przykrywa ją kocem, czyli też tam był i to może jego krew? Mona uciekła by… zrobić coś co kazało jej A. Moim zdaniem to Spencer jest A 😀

Dodaj komentarz