Teorie dotyczące Garret’a


Garrett (Yani Gellman) spędził letni sezon  upierając się , że nie jest winny żadnym zbrodniom, ale końcówkaodcinka 12-go sprawiła, że wygląda on bardzo podejrzanie.

Mona (Janel Parish) najwyraźniej miała wpływ na wypuszczenie Garretta z więzienia, a jego cwaniacki zadowolony uśmiech, który posłał Kłamczuchom podczas finału był bardzo przerażający.

Wiemy też, że jest ważną częścią odcinka Halloween (Sezon 3, Odcinek 13: „This is a  Dark Ride”). Ale czy to znaczy, że jest częścią A-Teamu?

Wydaje się, że tak, ale nie jest to jedyna opcja.

Oto nasze najlepsze teorie na temat tego, co dzieje się z Garrettem.

*To pełnoprawny członek zespołu „A”. To jest całkowicie możliwe. Mógł być jednym z nich, w tym przypadku pragnienie wyciągnięcia go było banalnie proste do uzasadnienia: chcieli mieć z powrotem swoją drużynę/mieć go w swojej drużynie.

*Melissa jest członkiem zespołu „A”. Może Garrett naprawdę jest mniej lub bardziej niewinny, ale Melissa (Torrey DeVitto) jest związanya z A team i chciała uwolnić Garreta

Garrett i „A-Team  mają umowę. Może „A-Team pomógł Garrett’owi  jako część transakcji. Jako członek NAT klubu (nie wspominając, jako ex  Jenny [Tammin Sursok]  i ogólnie przerażający) To bardzo możliwe, że Garrett wie coś, czego ATEAM nie chce, by wiedział, a ich ochrona (ochrona ATEAM) jest zapłatą za jego milczenie. A może oni zaproponowali mu, po trafieniu do więzienia, pomoc na wypadek, gdyby w przyszłości chciał się zrewanżować. Posiadanie policjanta po swojej stronie mogłoby być korzyścią dla A.

*Oni po prostu nie chcą, by Garrett został skazany za morderstwo Ali. To wyraźnie widać, jak bardzo ATEAM tyczy się Alison (Sasha Pieterse) i jej zabójstwa. Czasami wydaje się, że ATEAM próbuje przekazać Kłamczuchom prawdę, czasami chce po prostu je wrobić. To bardzo prawdopodobne, że chcą pogrążyć prawdziwego zabójcę Ali, lub, bardziej złowieszczo, chce go na sam koniec przyszpilić do Kłamczuch. Tak czy inaczej, sprawa Garretta została rozwiązana i to uczyniło ich zadanie jeszcze trudniejszym.

Jak myślicie, czy któraś z tych teorii może być prawdziwa?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-burning-question-what-is-garretts-connection-to-the-a-team

7 myśli na “Teorie dotyczące Garret’a”

  1. nie wydaje mi się aby Garret był w A-teamie, jednakże nie zapomniałam o tym że wraz z Jenną (a nie A-teamem) dzierżył stronę 5 i z tego względu, że Jenna jej nie zniszczyła a dała Toby’emu by przekazał policji, Garrett wylądował w pace (co teraz jest zdecydowanie dziwne, kiedy okazuje się że Toby jest członkiem teamu i mając stronę mógł łatwo wrobić Garreta,podkładając jego odznakę w miejsce pożaru).

  2. Nie sądzę, żeby Garret należał do A-teamu. To by było zbyt proste, ponieważ, co chwilę nam go podsuwają. Myślę, ze w A-team są raczej osoby, po których się tego najmniej spodziewamy czyli np Toby czy Mona

  3. Heh… oczywiste jest, że współpracuje z Jenną, a Jenna wiedziała kim jest zabójca i być może ona jest w A teamie i Garret mógł się o tym dowiedzieć i zagroził jej, że jeśli A team go nie uwolni to Garret wyda A team. Czy coś tam im zrobi no i A team musiał mu pomóc xD. Wiem, że to trochę głupio brzmi ale jest realne. Przecież w Rosewood wszystko jest zagmatwane i nikt nikomu nie ufa dopóki nie zna jego największego sekretu lub się w nim nie zakocha. Np. gdyby Emily nie kochała Paige nie ufała by jej xD

Dodaj komentarz