Teorie: Gdzie i do kogo wymyka się Alison?

Wiemy, że Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) wymyka się w nocy aby spotkać się z kimś … a może z kilkoma osobami! Więc, kto to może być? Mamy kilka teorii.

Noel Kahn. Wiemy Ali pracuje z Noelem Kahn, więc najprostszym wyjaśnieniem jest to, że skradała się, aby dać mu jego nowe rozkazy. Ale w Rosewood, najprostsza odpowiedź jest rzadko poprawna, więc wątpimy, że jest to pełna historia.

Melissa Hastings. Melissa jest zaangażowana w to wszystko w jakiś sposób i Spencer widziała jak Ali skrada się pod jej domem. Oczywiście, Ali mieszka w pobliżu i może droga którą podążała Alison prowadziła przez podwórze Hastingów, ale być może była tam specjalnie, aby zobaczyć się z Melissą. Być może są w zmowie a może Ali próbuje przekonać Melisse by  zachowała ważną tajemnicę.

Peter Hastings. A może Alison skara się do kogoś innego z rodziny Hastingów i jest nim ojciec Spencer i Mellisy? Nadal nie ufam tacie Spencera, i jest możliwe, że on i Ali pracują razem.

Człowiek, który jest jej „porywaczem”.

„A” Team. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o teorii, w której Ali naprawdę jest Big „A”. Jeśli tak to być może wymykała się , żeby porozmawiać ze swoimi sługusami.

A wy jak myślicie?  Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-11-burning-question-with-whom-ali

Dodaj komentarz