„The blond leading the blind” promo

Na youtube.com pojawiło się promo 17 odcinka. Jenna, Ezra, Allison, wypadek. Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku ? Jak myślicie? Zapraszamy do oglądania

 

15 myśli na “„The blond leading the blind” promo”

 1. to jest chyba filmik z pokoju Alison ale z drugiej strony ten chłopak jak zostopowałam wgl nie wyglada na Jansona chyba ze znowu zmienili aktora;/ a mama nadzieje ,ze nie no i wyglada na to ze jeśli to filmik z pokoju alison i dziewczyny mowia,ze to są ostatnie sekundy jej zycia chyba,ze sie uslyszalam to by oznaczalo ze zagadka smierci alison byla rozwiazana .. eh podsycaja ciekawosc.

 2. To w tym odcinku jest zapowiadana śmierć przez „A”!
  Wszystko się zgadza:
  -Śmierć blisko domu dla jednej z kłamczuch (a to zabudowanie było chyba pod domem Ali. Jedna z kłamczuch, niekoniecznie żyjąca)
  -„ukochana osoba” <- ukochana osoba dla Spencer
  -na pogrzebie tej osoby może być całe Rosewood. Nic dziwnego – Toby był wrobiony w morderstwo
  -Rozłączy jedną parę (Spencer i Tobiego) i zbliży drugą (Spencer i Wren)

  Tylko jedna rzecz mnie dziwi – To miała umrzeć DZIEWCZYNA. A Toby to chłopak… No chyba że widzowie o czymś nie wiedzą!

 3. Wydaje mi się, że na filmiku jest Garret. Spróbujcie zatrzymać filmik na tym. Jest trochę rozmazane, ale wydaje mi się, że to on.

  A mnie się wydaję, że uśmiercą Mayę, bo to jest śmierś, której się nie spodziewamy, jest ona ukochaną osobą dla Emily. Na jej pogrzeb przyjdzie całe Rosewood, ponieważ mieszkała w domu Alison przez jakiś czas i ludzie zaczną to widzieć jako klątwę domu (ludzie są czasem dziwni) definitywnie jej śmierć rozłączy parę…. tylko nie wiem kogo przybliży.
  Pomyślcie, kiedy Emily stała przed klubem, Maya opowiedziała jej o kimś z kim się spotykała i ten ktoś nie chce się od niej odczepić. Prześladuje ją esami… czy to nie brzmi znajomo?

 4. Według mnie na filmiku z kamerki jest Garett

  I faktycznie, A może uśmiercić Mayę, ponieważ skończy się związek z Emily, mieszka w domu Ali, oraz może połączyc Emily i Paige. W tym wywiadzie z A było, że on/ona/ono zawsze bardziej ja lubiło.

  Tylko co A ma do Ezry i Arii?!

Dodaj komentarz