The Twin Theory – wylapane na TUMBLR

Przegladając serwis TUMBLR natrafiłam na bardzo ciekawą teorię dotyczącą poprzedniego haloweenowego odcinka „The First Secret„.

Otóż chodzi o historię bliźniaczek opowiedzianą przez Alison. Ktoś z tumblrowiczów wyłapał, ze bliźniaczki bawiły się przy stole pięcioma lalkami. Wiemy, że są cztery Kłamczuchy plus Alison. Użytkownicy Tumblr przypisali odpowiednią postać do odpowiedniej lalki.

 


Najciekawsze jednak w tym wszystkim jest to, iż dziewczynki zaczęły swoją walkę właśnie o lalkę przypisaną Alison. Walkę, która jak wiemy zakończyła się śmiercią bądź zranieniem jednej z bliźniaczek. Natomiast druga według relacji Alison miała trafić do ośrodka dla chorych psychicznie.

Może to nie Alison miała bliźniaczkę, tylko np. Mona?

Według mnie to całkiem interesująca i sensowna historia.

A Wy co o tym sądzicie?

15 myśli na “The Twin Theory – wylapane na TUMBLR”

  1. ja mam inną teorię ale w oparciu o tę. A co jeśli w taki sposób pokazali nam nie to, że Mona czy Ali mają bliźniaczkę, tylko walkę NAT i ATEAM? Bawią się Kłamczuchami a zabijają o Ali? 2 członków NAT nie żyje, może ATEAM to ta bliźniaczka, która zabiła. Wiem, dziwna i pokręcona teoria ale może się sprawdzić.

  2. Moim zdaniem jest na bank walka miedzy Nat i A Teamem i to nawet widac ze za soba nie przepadaja i rewalizuja razem tylko ze A Team jest sprytniejszy i madzejszy dlateko juz 2 czlonkow Nat nie zyje… Ale tez mysle ze bedzie blizniaczka a po wywiadzie Olivera to juz calkiem jestem pewna 😀 Tylko ze nie wiem czy to Ali bedzie blizniaczka czy np Cece, bo dziewczynki sa bardzo do niej podobne 😛 To jest taka mala moja teoria 🙂

Dodaj komentarz