The Undisputed Truth

Tym razem moje spostrzeżenie dotyczy piosenki z 11 odcinka 3 sezonu. A dokładnie chodzi o piosenkę, którą wybrało jedno z A. PIosenkę zespołu, którą rzucił Ezra w mieszkaniu, w którym był Wesley i ARIA. Ich odpowiedź była negatywna. „Nie, nieznamy”

Wszyscy od razu mówią EZRA!!! A ja nie. Zastanowiłam się nad tym i pomyślałam

„Rzeczywiście to nie przypadek. Ale napewno nie taka oczywista wskazówka”

Aria. Nie znała jej więc może pomyślała, że posłucha jej. Ezra nie słuchałby tej piosenki w kółko, a skoro Ezra o niej wspomniał to może jej posłucham?

17 myśli na “The Undisputed Truth”

 1. Ta teoria jest zbyt naciągana , i jeśli okazałoby się że to był mężczyzna i kobieta , to to mężczyzna włączył tą piosenkę a nie kobieta ponieważ widać to po rozmiarze dłoni i wgl . ; ] a po za tym – A nie może być raczej żadna z kłamczuch . Ogólnie to , to nazywa się A – team .
  Ja uważam że to są pierwsze litery imion członków .
  A – Alison
  T – Toby
  E – Ezra ? ( nie zdziwilabym się ale nigdy nic nie wiadomo )
  A – ?
  M – Mona .
  Oczywiście taka jest moja teoria . zaczekamy , zobaczymy .

 2. rzeczywiście bardzo naciągane.. Ale musimy przyznać ,że już mamy strasznie dużo powodów ,by sądzić iż Aria jest w jakiś sposób powiązana z A-team. + ale i tak nadal w to nie wierzę.. przecież ona jest tą 'najgłówniejszą’ postacią w serialu. myślicie ,że gdyby była A to byśmy o tym nie wiedzieli?… nie sądzę.

 3. poważnie? tak bardzo nie lubicie Arii i Ezry, że nawet piosenki, których słuchają mianujecie jako dowody na to, ze są A x.x
  To już jest naciągane, chore i sztuczne. Znajdźcie jakieś dobre argumenty a nie tym stronę zaśmiecacie …

 4. Eee… nie zrozumiałam ostatnich linijek ale no cóż to tylko oznacza, że to ja jestem jakaś zacofana, więc się nie martw xD. Aria mogła by być A. Myślę, że autorka książki specjalnie nazwała tę dziewczynę Aria. Chodziło o to by mogła wykorzystać fakt, że na A zaczyna się jej imię i żeby mogła z niej zrobić podejrzaną! I reżyser serialu też to wykorzystał, a Aria nigdy nie była w A teamie. Dla mnie to Spencer jest A. Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie. Spencer jeszcze wiele ukrywa 😀

Dodaj komentarz