Troian Bellisario o Toby’m, Wrenie i nie tylko

Drugą część 3 sezonu Pretty Little Liars możemy spokojnie nazwać sezonem Spencer. Obserwujemy jak ze szczęśliwie zakochanej nastolatki powoli zamienia się w dziewczynę ze złamanym sercem, która próbuje dojść do siebie po tym jak jej ukochany okazał się prześladowcą Kłamczuch. Czego jeszcze możemy spodziewać się dla Spencer? The Hollywood Reporter przeprowadził wywiad z Troian Bellisario.

Toby

Nie widzieliśmy SPOBY rozmawiających ze sobą po odkryciu prawdy przez Spencer. Co się stanie, kiedy ta dwójka ponowie się spotka?

„To wszystko zależy czego się dowie zanim się z nim spotka.” mówi Troian „Niestety, mimo że odnajduje siłę w robieniu wszystkiego bez zastanowienia, nadal jest bardzo bezsilna jeśli chodzi o Toby’ego, bo ona nadal go kocha.

Wren

A co z najgorętszym lekarzem w Rosewood?

„Obydwoje się rozumieją i troszczą o siebie” wyjaśnia „Nadal tak będzie… dowiecie się o nim więcej, niż wiecie teraz”

Spencer bez granic

Będziemy obserwować co się dzieje ze Spencer

„kiedy przestanie się przejmować co ludzie powiedzą… To przybiera na sile, jest tego coraz więcej

Dno

Oh, jeszcze tam nie dotarliśmy. Troian mówi, że „całkiem szybko” nastąpi „scena, w której Spencer naprawdę uderza o dno”

Konsekwencje

Po zapowiedzi 3×20 „Hot Water” możemy przypuszczać, że Spencer wyjawi dziewczynom prawdę o Toby’m, ale nie spodziewajmy się, że to rozwiąże wszystkie jej problemy.

„A wyraziło się jasno, że będą konsekwencje, jeśli wyjawi prawdę.”

1 myśl na “Troian Bellisario o Toby’m, Wrenie i nie tylko”

Dodaj komentarz