Tyler Blackburn zdradza kilka wątków.

 

fd

Wetpaint Entertainment: Troian Bellisario (Spencer) powiedziała nam niedawno, że chłopaki zamierzają zacząć pomagać im [kłamczuchom] w pozbyciu się tego prześladowcy.
Tyler Blackburn: Tak. Absolutnie,  już niedługo.
Czego więc możemy się spodziewać?
Nie mogę tak na prawdę powiedzieć co się stanie, ale Caleb zdecydowanie kocha dziewczyny pod wieloma aspektami. I on również pała gniewem do -A, a jest ono coraz bardziej mroczne.  Serial staje się straszny…

Czy mimo wszystko jest jakaś moc w liczbach?
Na pewno. Prawdę mówiąc, wydaje mi się że dziewczyny mają już tego dosyć, tak jak każdy by miał. One na prawdę mają tego po uszy i potrzebują trochę wzmocnienia. Ich związki, myślę że dzięki nim są takie silne i pełne zaufania.. Więc tak naprawdę my tylko zostaliśmy wprowadzeni do ich zwariowanego świata.

Czy jest jakieś wydarzenie, które może ich rozdzielić?
Wydaje mi się, że to jest oddzielne, inne dla każdego chłopaka. Więc to nie jest jedno wielkie wydarzenie. Caleb zawsze był technicznym gościem, całkiem inteligentnym i myślę że to właśnie wniósł. Zawsze był pożyteczny. Bey niego dziewczyny nie doszłyby do tego punku, w którym są teraz.

Czy poczujesz ulgę, kiedy w końcu przestaniesz zadawać pytania?
Tak. Absolutnie. Znaczy zerwałem z Hanną ze względu na kłamstwa. Więc nie zamierzam o tym za dużo mówić. Ale zdecydowanie odkryjemy kilka rzeczy i nie będę już więcej okłamywany.

Więc jest jeszcze nadzieja na tan związek?
Tak.

Możesz coś powiedzieć o finale albo Halloween’owym odcinku?
Właśnie kręcimy Halloweenowy odcinek i jest cudowny. Kostiumy są na prawdę fajne. Ja będę upiorem w operze. Ale wakacyjny finał jest wybuchowy. Nadchodzi z wielkim hukiem.

Jak widzimy na pewno powróci Haleb! Cieszycie się? Caleb dostanie swoje wymarzone odpowiedzi i będzie dzielił sceny w Halloween’owym odcinku.  Finał też podobno będzie wybuchowy. Pozostaje Nam tylko czekać! 🙂

 

źródło: ashley-benson.pl

3 myśli na “Tyler Blackburn zdradza kilka wątków.”

Dodaj komentarz