UnmAsked – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finałowego odcinka, które opublikował portal hollywoodlife.com. Oto one:

15 myśli na “UnmAsked – zdjęcia”

 1. ja dodałam post a ty wybrałaś sobie tylko zdjęcia i je przywłaszczyłaś.
  a więc słuchajcie drodzy fani.
  Ian Harding (Ezra) dodał w wywiadzie ” W finale naprawdę będzie się działo, wiadomo odryjemy tożsamość „A”, ale to nie to będzie największym szokiem”
  jak myślicie o czym on może mówić?
  zresztą wiadomo nam, a przynajmniej od teraz, że w finale jedna z dziewczyn zostanie aresztowana za morderstwo Alison. Sasha Pieterse (Alison) mówi ” W finale główną uwagę przykuje Spencer” – dlatego wydaję mi się że to własnie ją aresztują.
  Poza tym może umrzeć Maya, gdyż w wywiadzie „A” powiedziało, że najbardziej lubi Paige, a śmierć ma ułatwić czyjś związek i ma przyjść na pogrzeb cała szkoła. Co o tym myślicie?

 2. Miałam się nie tłumaczyć, bo nie mam z czego ale Dziewczyny czy Wy zauważyłyście kto Wasze posty dodaje? Nie Więc jak mogę kopiować cokolwiek co sama zatwierdzam? Kamiladrag jakbyś nie zauważyła tych zdjęć jest więcej. Jakby ten artykuł wyglądał z 2 dodatkowymi zdjęciami. Calebowa nie masz racji, przed dodaniem swojego artykułu sprawdzałam, bo mam taką możliwość i Twojego nie było, więc pomyśl następnym razem. Staram się dodawać Wam najnowsze newsy ale widzę jakie dostaję podziękowanie jeszcze chwila i zrezygnuję z zajmowania się tą stroną

Dodaj komentarz