Postanowiłam podrążyć temat trunku, który nieustannie jest pokazywany w PLL. Myślę, że jest to ogromna wskazówka ze strony twórców. Dziwnym „zbiegiem okoliczności” wciąż jesteśmy obsypywani alkoholem, które pije A-team. Ja sugerując się znaleziskami pozwalam sobie na teorię, że są w to zamieszani bracia Fitzgerland. Jednak mam jeszcze spore wątpliwości, co do ojca Arii- Byrona. A co Wy o tym sądzicie?

 

10 myśli na “Whiskey”

  1. Akurat w kwestii wyglądania na niepełnoletniego nie macie racji, w USA polityka dotycząca sprzedaży alkoholu jest bardzo rygorystyczna, w wielu sklepach sprzedawca przy każde sprzedaży alkoholu musi wpisać w kasę fiskalną datę urodzenia kupującego, dlatego od każdego biorą dokument. Moja ponad czterdziestoletnia matka była wielokrotnie proszona o dokument, a uwieżcie, nie wygląda na mniej niż 21 lat…

  2. Poprawcie jeśli sie myle, ale mam wrażenie, że na drugim obrazku od dołu to co z portfela wyciąga postać w rękawiczkach do złudzenia przypomina identyfikator lekarza, który Wren miał przypięty do koszuli w odcinku 3×19. I zdaję sobie sprawe z tego, że sprzedawca prosi tego kogoś o dowód, ale moim zdaniem Wren wygląda na dużo młodszego niż rzeczywiście jest. On od samego początku wydaje mi sie podejrzany i chociaż uwielbiam jego brytyjski akcent to uważam, że należy do A-teamu. W innym przypadku czemu miałby nie zareagować jako lekarz psychiatra w sprawie szarpaniny Spencer z Moną? Myśle, że ten cały wyjazd za miasto był idealnie zaplanowaną prowokacją, żeby wykończyć Spencer psychicznie.

  3. Mi się też wydaję, że to jest Wern. Również dopatrzyłam się identyfikatora w portfelu na drugim obrazku od dołu. Mam wrażenie, że w odcinku z tego tygodnia próbowana zwrócić uwagę na ten właśnie identyfikator. Najpierw jak Spencer ściągnęła go Wernowi, później jak wymachiwała nim przed Moną. To taka moja teoria. Ogólnie to zastanawiam się nad powodem, jakby okazało się, że Wern i Ezra należą do A-teamu. Dlaczego oni?

  4. Ja uważam że to Mike… Po pierwsze jest nieletni co zgadzałoby się z poproszeniem o dwód w 03×18 . Po drugie jest synem Byrona, i mogło być tak że w jakiś sposób on go w to wciągnął. Mike dużo w odcinkach nie ma, a skoro jest bratem Arii to dużo o niej wie… I o jej przyjaciółkach. Może być w A Team, ale Ali raczej nie zabił x

Dodaj komentarz