Who is „A”!?

„A”, „Red Coat”, „Szycha”… Jakkolwiek nie nazwać tej osoby, to i tak stanowi ona ogromne zagrożenie dla bohaterek serialu, który robi się coraz bardziej tajemniczy, a każdy odcinek jest jak kawałek układanki, która powoli układa się w całość. Po odcinku 4×10 portal WETPAINT postanowił wytypować „TOP 3”

split-1376489736

3. Pani DiLaurentis
Dlaczego to ona może być „Big A”? Coś dziwnego jest w mamie Ali i nikt nie może jej pomóc. Zastanawiamy się jednak, czy jej obsesja na punkcie śmierci Allison wykracza poza ogromną rozpacz po stracie dziecka. Czy byłaby skłonna np. zabić córkę, a teraz paradować w masce Ali i torturować jej przyjaciół? To nie jest niemożliwe. Po odcinku 4×10 wiemy, że pani D. miała jakieś powiązania z Radley i nie jesteśmy do końca przekonani, czy jej opowieść jest prawdziwa. Możliwe, że to jednak ona była pacjentką, a nie CeCe…

Nawet jeśli nie, to jej reakcja na „żart” CeCe i Ali była bardzo agresywna. Czyżby to była wskazówka, że pani DiLaurentis może być niebezpieczna?

Dlaczego nie może być A?
Pani D. nie jest z nami od 1-go sezonu. Jest postacią sporadyczną, dopiero w 4-tym sezonie widzimy jej więcej. To byłoby trochę dziwne, gdyby była „Big A” i nagle znikała na kilkadziesiąt odcinków. Plus widać, że ona bardzo ceni i lubi Kłamczuchy, co byłoby sprzeczne z obwinianiem ich o śmierć Ali.

2. Wren Kingston
Chyba 90% fanów serialu podejrzewa Wrena, że należy on do A-Teamu, a ostatni odcinek totalnie nas w tych podejrzeniach utwierdza. Kolorowanie obrazka na czerwono, dziwna rozmowa z Hanną, spotkanie sam na sam z Moną… W tym momencie nie trudno go o nic nie podejrzewać.

Dlaczego Wren nie może być „A”? Gdyby był „A”, po co dzwoniłby i informował o poczynaniach, skoro wiemy, że A jest niezależne? Może dzwonił do Red Coat, ale raczej nie do „A” Mona oskarżyła go o brak lojalności i szczerości, czemu zaprzecza ostatnia rozmowa telefoniczna. Jesteśmy całkiem pewni, że coś jest z nim nie tak, ale i równie pewni, że to nie on biega po Rosewood w czerwonym płaszczu.

1. Allison DiLaurentis
Zdecydowanie najpoważniejsza kandydatka w tym momencie. Umie grać na pianinie, jej mama ponoć widziała ją żywą, plus zabawa „osobowościami” z CeCe stawia ją jako murowane „A”.

Dlaczego Ali nie może być „A”? Bo może rzeczywiście nie żyje, a po drugie może to jest zbyt oczywiste, aby z niej robić „A”.

Są to oczywiście nasi podejrzani i każdy z Was może obstawiać kogoś innego. My na przykład nie obstawiamy CeCe… bo to zbyt oczywiste! Jednak wszyscy wiemy, że w Rosewood wszystko jest możliwe…

Źródło: Wetpanint

13 myśli na “Who is „A”!?”

Dodaj komentarz