Wiadomości od A. z drugiego sezonu.

 

Ostatnio wypisałam wszystkie wiadomości od A. do dziewczyn z drugiego sezonu do 16 odcinka włącznie.Może to pomoże nam dowiedzieć się kim jest A. 😉

„Wyśledziłem/am kłamczuchę” –wysłany do wszystkich dziewczyn. Po zaginięciu Iana.
„Wygląda znajomo? Czego brakuje?”(ze zdjęciem mieszkania Ezry) – wysłany do Arii. Okazało się, że pod wycieraczką nie ma klucza do mieszkania Ezry.
„No proszę! Samotne w tłumie. Wygrałam! Xoxo”- wysłany do wszystkich dziewczyn. Kłamczuchy siedziały oddzielnie na stołówce, bo miały zakaz spotykania się.
„Nie można grać kotka i myszkę, jeśli myszka jest w Teksasie. Potrzebuję cię tu Em. Gratulacje!” – wysłany do Emily. Po tym jak mama Em dostała sfałszowany list z Danby.
„Miałem/am szczęście. Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyn.” – wysłany do wszystkich dziewczyn. Gdy Spencer dowiedziała się, że pierścionek Melissy już ktoś odebrał.
„Cieszymy się mając Cię w naszym A-zespole.” – wysłany do Emily. Dołączona paczka z gadżetami z Danby.
„Cześć Em. To tylko ja? A może ten list samobójczy wygląda znajomo?” – wysłany do Emily. Chodziło o list samobójczy Iana.
„Czy mamusia uścisnęła złodzieja? Powiedz prawdę, albo dostaniesz pierścionek w najmniej oczekiwanym Momocie!” – wysłany do Spencer. Gdy chciała kupić pierścionek podobny do tego, który ukradła Melissie.
„Czasami najkrótsza droga z punktu A do punktu B, okazuje się najdłuższą.” – wysłany do Emily. Gdy przeglądała mapę cmentarza.
„Moje sukienki, moja gra, moje zasady.” – wysłany do wszystkich dziewczyn, po pokazie mody.
„Ale zabawa. Dwie kłamczuchy pod jednym dachem. Ułatwiacie mi to” – wysłany do wszystkich dziewczyn. Dołączony kosz ze słodyczami. Po tym jak Emily przeprowadziła się do Hanny.
„Hej Em. Może kremu do kawy?” – wysłany do Emily. Gdy Em była w szpitalu i dostała jedzenie. Była tam tubka żelu z dopingiem.
„Przypomnienie: Jesteś moją własnością” – wysłany do Emily.
„Jeśly Zoey wyjdzie bez twojego numeru, wyniki badań wyjdą na jaw.” – wysłany do Emily. Gdy spotkała się z Samarą i jej przyjaciółkami.
„Słabe ogniwo najłatwiej złamać, pękasz?” – wysłany do Emily.
„Widzisz, jak łatwo mogę opleść Ci ręcę wokół szyi.” – wysłany do Emily. Po masażu.
„Powiedz Elli, to ci odpuszczę.” – wysłany do Emily. Dołączone zdjęcie Arii i Ezry całujących się.
„Terapeutki już nie ma.” – wysłany do wszystkich dziewczyn. Gdy poszły do gabinetu, bo terapeutka zadzwoniła i powiedziała, że wie kim jest A.
„Nadal żyje” – wysłany do Arii. Dołączone aktualne zdjęcie terapeutki.
„Otwórz, albo ona umrze.” – napis na pudle, które stało na środku kuchni Spencer. W środku były lalki z zadaniami dla każdej oprócz Emily. Ona swoją znalazła później w samochodzie.
„Obserwuję cię” – wysłany do Alison.
„Moja kolej, żeby cię torturować.” – wysłany do Alison. Dołączona laleczka Voodoo.
„Umierasz z ciekawości, żeby dowiedzieć się, kim jestem? Dowiesz się.” – wysłany do Alison.
„Zawsze byłaś moją uluboną. Chcesz zawrzeć umowę?” – wysłany do Emily.
„Do zobaczenia, przyjaciółeczko.” – wysłany do Emily. Po kolejnej (udawanej) kłótni ze Spencer.
„Nie fajnie pić wodę z jeziora? Delektuj się tym, suko.” – wysłany do Hanny. Woda z jeziora była w słoiku w jej torebce po nocy gdy Lucas zabrał ją na łódkę.
„Życie jest snem Hanna, a ja jestem twoim koszmarem.” –  wysłany do Hanny.
„To wygląda na żywe. Teraz jesteśmy kwita, dziwki.” – wysłany do Emily. Gdy Kłamczuchy dostały robaki z ziemią zamiast jedzenia na wynos.

Jakieś nowe pomysły?

14 myśli na “Wiadomości od A. z drugiego sezonu.”

 1. Ludzie ! Nie sugerujcie sie tym, ze w wiadomosci bylo napisane w jakims rodzaju – meskim albo zenskim. W orginalnej wersji (bez napisow, po ang) jest napisane np zamiast zaczelam/ em polowanie to i started hunting. Wiec nie wiadomo czy pisze to dziewczyna czy facet. Po prostu osoba przy tlumaczeniu chyba raczej nie wie czy „A” to dziewczyna. !!!

 2. Ja tak jak wcześniej gdzieś pisałam. ( Tak gdzie było głosowanie na A ) Napisałam, że ja jestem prawie pewna że to ALISON. nie chce mi się pisać mojego toku myślenia, więc wejdzie sobie na tamten post. Pozdrawiam <3

 3. Sami reżyserzy mówili, że osoba jest ta nie tylko niespodzianką, ale będzie zaskoczeniem. Gdyby to była Alison, to wszyscy, którzy obstawiali różne osoby, zaszokowaliby się, także… możecie mieć racje!

 4. ej dziewczyny, pamietace jak w 4 odcinku chyba 1 sezonu A napisało coś na lustrze Spencer Pomadką?
  A Pamiętacie też jak Jenna w windzie chyba sie malowała pomadką? Czy to nie ten sam odcień? To chyba może mieć coś wspólnego…

 5. Pamiętacie jak był czat z „A” i ona napisała:
  „Dlaczego „A” nienawidzi tak bardzo Ari, Spencer, Hanny i Emily?

  „Jest cienka linia pomiędzy miłością, a nienawiścią- „A”. ”

  Skoro, przynajmniej w 2 sezonie, Emily dostaje najwięcej wiadomości to myślę, że „A” jest ktoś kto ją kiedyś kochał(albo kocha) ale z jakiegoś powodu chce się na niej zemścić. Dlatego osobiście podejrzewam Bena.

 6. Converse – A może jej siostra bliżniaczka ją zastraszała bo w odcinku halloween`owym przecierz musiało to coś znaczyć.!
  Jej siostra siedzi gdzies tam, i z tego zakładu karnego wysylala jej esy zastraszając.. bo mogła niedlugo stamtąd wyjść.. a rodzice Alison pewnie nie mówili o niej bo mogłaby popsuć im opinie i wgl.. przecierz to porządni ludzie!

 7. Wątpię czy z zakładu karnego (czy gdzie tam była ta niby bliźniaczka Alison) pozwoliliby jej wysyłać wiadomości czy w ogóle używać telefonu. A zresztą zdaje mi się, że nie będzie tak jak w książce, bo to by nie było nic zaskakującego. Dużo osób już przeczytało książki.

Dodaj komentarz