Wiadomości od A. z drugiego sezonu.

 

Ostatnio wypisałam wszystkie wiadomości od A. do dziewczyn z drugiego sezonu do 16 odcinka włącznie.Może to pomoże nam dowiedzieć się kim jest A. 😉

„Wyśledziłem/am kłamczuchę” –wysłany do wszystkich dziewczyn. Po zaginięciu Iana.
„Wygląda znajomo? Czego brakuje?”(ze zdjęciem mieszkania Ezry) – wysłany do Arii. Okazało się, że pod wycieraczką nie ma klucza do mieszkania Ezry.
„No proszę! Samotne w tłumie. Wygrałam! Xoxo”- wysłany do wszystkich dziewczyn. Kłamczuchy siedziały oddzielnie na stołówce, bo miały zakaz spotykania się.
„Nie można grać kotka i myszkę, jeśli myszka jest w Teksasie. Potrzebuję cię tu Em. Gratulacje!” – wysłany do Emily. Po tym jak mama Em dostała sfałszowany list z Danby.
„Miałem/am szczęście. Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyn.” – wysłany do wszystkich dziewczyn. Gdy Spencer dowiedziała się, że pierścionek Melissy już ktoś odebrał.
„Cieszymy się mając Cię w naszym A-zespole.” – wysłany do Emily. Dołączona paczka z gadżetami z Danby.
„Cześć Em. To tylko ja? A może ten list samobójczy wygląda znajomo?” – wysłany do Emily. Chodziło o list samobójczy Iana.
„Czy mamusia uścisnęła złodzieja? Powiedz prawdę, albo dostaniesz pierścionek w najmniej oczekiwanym Momocie!” – wysłany do Spencer. Gdy chciała kupić pierścionek podobny do tego, który ukradła Melissie.
„Czasami najkrótsza droga z punktu A do punktu B, okazuje się najdłuższą.” – wysłany do Emily. Gdy przeglądała mapę cmentarza.
„Moje sukienki, moja gra, moje zasady.” – wysłany do wszystkich dziewczyn, po pokazie mody.
„Ale zabawa. Dwie kłamczuchy pod jednym dachem. Ułatwiacie mi to” – wysłany do wszystkich dziewczyn. Dołączony kosz ze słodyczami. Po tym jak Emily przeprowadziła się do Hanny.
„Hej Em. Może kremu do kawy?” – wysłany do Emily. Gdy Em była w szpitalu i dostała jedzenie. Była tam tubka żelu z dopingiem.
„Przypomnienie: Jesteś moją własnością” – wysłany do Emily.
„Jeśly Zoey wyjdzie bez twojego numeru, wyniki badań wyjdą na jaw.” – wysłany do Emily. Gdy spotkała się z Samarą i jej przyjaciółkami.
„Słabe ogniwo najłatwiej złamać, pękasz?” – wysłany do Emily.
„Widzisz, jak łatwo mogę opleść Ci ręcę wokół szyi.” – wysłany do Emily. Po masażu.
„Powiedz Elli, to ci odpuszczę.” – wysłany do Emily. Dołączone zdjęcie Arii i Ezry całujących się.
„Terapeutki już nie ma.” – wysłany do wszystkich dziewczyn. Gdy poszły do gabinetu, bo terapeutka zadzwoniła i powiedziała, że wie kim jest A.
„Nadal żyje” – wysłany do Arii. Dołączone aktualne zdjęcie terapeutki.
„Otwórz, albo ona umrze.” – napis na pudle, które stało na środku kuchni Spencer. W środku były lalki z zadaniami dla każdej oprócz Emily. Ona swoją znalazła później w samochodzie.
„Obserwuję cię” – wysłany do Alison.
„Moja kolej, żeby cię torturować.” – wysłany do Alison. Dołączona laleczka Voodoo.
„Umierasz z ciekawości, żeby dowiedzieć się, kim jestem? Dowiesz się.” – wysłany do Alison.
„Zawsze byłaś moją uluboną. Chcesz zawrzeć umowę?” – wysłany do Emily.
„Do zobaczenia, przyjaciółeczko.” – wysłany do Emily. Po kolejnej (udawanej) kłótni ze Spencer.
„Nie fajnie pić wodę z jeziora? Delektuj się tym, suko.” – wysłany do Hanny. Woda z jeziora była w słoiku w jej torebce po nocy gdy Lucas zabrał ją na łódkę.
„Życie jest snem Hanna, a ja jestem twoim koszmarem.” –  wysłany do Hanny.
„To wygląda na żywe. Teraz jesteśmy kwita, dziwki.” – wysłany do Emily. Gdy Kłamczuchy dostały robaki z ziemią zamiast jedzenia na wynos.

Jakieś nowe pomysły?

14 myśli na “Wiadomości od A. z drugiego sezonu.”

 1. Ludzie ! Nie sugerujcie sie tym, ze w wiadomosci bylo napisane w jakims rodzaju – meskim albo zenskim. W orginalnej wersji (bez napisow, po ang) jest napisane np zamiast zaczelam/ em polowanie to i started hunting. Wiec nie wiadomo czy pisze to dziewczyna czy facet. Po prostu osoba przy tlumaczeniu chyba raczej nie wie czy „A” to dziewczyna. !!!

 2. ej dziewczyny, pamietace jak w 4 odcinku chyba 1 sezonu A napisało coś na lustrze Spencer Pomadką?
  A Pamiętacie też jak Jenna w windzie chyba sie malowała pomadką? Czy to nie ten sam odcień? To chyba może mieć coś wspólnego…

 3. Pamiętacie jak był czat z „A” i ona napisała:
  „Dlaczego „A” nienawidzi tak bardzo Ari, Spencer, Hanny i Emily?

  „Jest cienka linia pomiędzy miłością, a nienawiścią- „A”. ”

  Skoro, przynajmniej w 2 sezonie, Emily dostaje najwięcej wiadomości to myślę, że „A” jest ktoś kto ją kiedyś kochał(albo kocha) ale z jakiegoś powodu chce się na niej zemścić. Dlatego osobiście podejrzewam Bena.

 4. Converse – A może jej siostra bliżniaczka ją zastraszała bo w odcinku halloween`owym przecierz musiało to coś znaczyć.!
  Jej siostra siedzi gdzies tam, i z tego zakładu karnego wysylala jej esy zastraszając.. bo mogła niedlugo stamtąd wyjść.. a rodzice Alison pewnie nie mówili o niej bo mogłaby popsuć im opinie i wgl.. przecierz to porządni ludzie!

 5. Wątpię czy z zakładu karnego (czy gdzie tam była ta niby bliźniaczka Alison) pozwoliliby jej wysyłać wiadomości czy w ogóle używać telefonu. A zresztą zdaje mi się, że nie będzie tak jak w książce, bo to by nie było nic zaskakującego. Dużo osób już przeczytało książki.

Dodaj komentarz