„Wraca zupełnie nowy Toby”

WRÓCIŁ!!! Po zauważalnej nieobecności Toby Cavanaugh wraca do Pretty Little Liars. To powinna być dobra wiadomość dla tych, którzy kibicują jemu i Spencer, Ale czy Toby poleci prosto w jej ramiona? Nie jesteśmy tego pewni.Wetpaint Entertainment miał szansę porozmawiać z Keeganem Allenem o tym, gdzie był Toby, dlaczego jego powrót nie jest tym, czego fani SPOBY oczekują i, że jest manipulowany przez kobiety z Rosewood.

 

Nie było Cię przez jakiś czas. Jak myślisz, gdzie był Toby?

Myślę, że miał zadanie, za którym podążył, więc robił coś co powinien zrobić już dawno.. To potrzebna misja, dla serialu i dla każdego zainteresowanego w Rosewood.

Czy o tej misji dowiemy się w poniedziałkowym, 23 odcinku „Eye of the Beholder”?

Powiedzmy. Dowiecie się trochę o tym gdzie był i co robił. I to będzie bardzo interesujące. Wróci zupełnie nowy Toby, nie ufający nikomu i nie mający ochoty zadawać się z kimkolwiek.

Jak wielkie znaczenie miały ostatnie odcinki dla Toby’ego i jego uczuć do Spencer?

To trudna sprawa dla niego, kiedy dowiaduje się, że między Spencer a Wrenem (Julian Morris) coś zaszło. Mimo, że wciąż mu na niej zależy.

Czas w Rosewood leci dość wolno, ale po wyjeździe Toby’ego Spencer dość szybko znalazła pocieszenie u Wrena.

Wiem, wiem. Czy to nie szaleństwo? Ale muszę powiedzieć, że scenarzyści odwalili kawał dobrej roboty pisząc to w taki sposób, gdzie Wren nie wykorzystuje załamanej i pijanej Spencer. Szanuje silne uczucie którym dziewczyna darzy Toby’ego.

Jest wielu oddanych fanów Toby’ego i Spencer. Czy ludzie podchodzą do Ciebie na ulicy i dają dowody swojej sympatii dla tej pary?

Tak. Wielu ludzi tak robi. To jest zawsze interesujące, ponieważ mój bohater żyje w fikcyjnym, ciekawe jest gdy ludzie  radzą jak powinien potoczyć się związek Toby’ego i Spencer. Scenarzyści zawsze biorą pod uwagę sugestie fanów. Oni naprawdę to czytają i starają się dać tego jak najwięcej.

Czy myślisz, że należą do siebie?

Tak uważam. Jest to prawdziwa miłość. To fascynujące, w jaki sposób to rozkwita : od motelowego pokoju w pierwszym sezonie do chwili obecnej. Myślisz wtedy – Chcę zobaczyć co się stanie jak coś pójdzie źle. Co zrobi Spencer albo co zrobi Toby aby utrzymać tą miłość. To jest ciekawe.

A co z Jenną (Tammin Sursok)? Zobaczymy jak poszła operacja?

Dowiemy się tego.I zobaczycie relacje między nią a Toby’m. Zmieniły się dramatycznie. Toby’emu zawsze było trochę szkoda siostry, przez to co się stało, ale teraz to jest naprawdę niebezpieczna, toksyczna, trująca osoba.

 Czy on rozumie, że Jenna nim manipuluje?

Myślę, że w tej chwili Toby jest mądrzejszy niż by się mogło wydawać.. Wiele rozumie. Naprawdę wie, że jest manipulowany, ale czasami odpuszcza unikając konfrontacji. Ale w tej chwili, myślę, że pracuje nad sobą. Właśnie dlatego wyjechał. Zrozumiał toksyczność przyjaźni i związków. Teraz jest ostrożniejszy, bardziej niż kiedykolwiek.

Czy Toby w najbliższych odcinkach dowie się kto zastrasza dziewczyny?

Dowiemy się, co się  z tym stanie. To będzie ciekawe, ponieważ w tej chwili każdy jest podejrzany. W scenariuszu jest tak, że jak coś wychodzi to pojawia się coś nowego. Kiedy już się dowiemy, pchnie to historię dalej, zostanie wyjawione, gdzie jest miejsce Toby’ego w tym całym szaleństwie

Tu znajdziecie artykuł:

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/keegan-allen-its-a-whole-different-toby-when-he-returns-on-pretty-little-liars-exclusive

2 myśli na “„Wraca zupełnie nowy Toby””

  1. Wiedziałam że Toby coś knuje ale pytanie brzmi…co? i wobec kogo? Ja myślę że Toby coś podejrzewa od czasu całej tej sytuacji w którą niechcący wplątała go Specner i chłopak chce się dowiedzieć właśnie co. I ja jako fanka Spoby wierzę że Toby robi to dla Spencer, aby jej pomóc.

Dodaj komentarz