Wskazówka od Norman’a !

No więc, Norman jakiś czas temu, dał nam informację, że wskazówka co do -A jest w 1×12. Było wiele pomysłów, o co chodzi, ale na jakiejś stronie znalazłam to :

Po tym i wcześniejszych spekulacjach możemy sądzić, że Ezra jest A ale dlaczego Marlene obiecała, że Ezra będzie walczył o Arię?

35 myśli na “Wskazówka od Norman’a !”

 1. Ezra nie jest A.Tajemnica kim on jest napędza akcje całego serialu i finałowego odcinka.Myślicie,że podali by odpowiedz dwa tygodnie przed finałem sezonu?To ma być zaskoczenie.Poza tym to podpowiedź a nie odpowiedź.Sądzę,że na tablicy jest wskazówka

 2. Aria zgadzam się z tobą Ezra nie jest A nie dali by tak jasnej wskazówki tak wcześnie albo w ogóle myśle że to jest po to żeby nas zbić z tropu i żebyśmy mieli mętlik w głwie jeszcze większy niż mamy

 3. A czy zauważyła któraś z was, że wszystkie listy od A, które dostają rodzice Arii są pisane z maszyny ręcznej? Teraz się zastanówcie, kto ma w mieszkaniu taką maszynę.. Ezra ; ) I przecież tylko on wiedział o tych spotkaniach, Aria i później Holden.

 4. BrotherHastings

  Może to ktoś inny zabrał mu klucz. Może Garett? z resztą z tą maszyną do pisania to dobry pomysł. Faktycznie wszystkie listy pisane były na maszynie. A kto ma taką? Ezra. Sam, w którymś odcinku powiedział, że to tylko na papier. Może reżyser chciał zwrócić uwagę? Najpierw zastanawiałem się nad Melissą, ale teraz jestem pewien, że to EZRA JEST -A!! Spójrzcie na tablicę !! tam autorka tekst czy ktoś tam, zaznaczył..

 5. hahaah, no bez beki ,taaak napewno „A” jest Ezra.. jezu ludzie ogarnijcie 😀

  1. Po co kradł by klucz spod swojej wycieraczki ?
  2. w wywiadzie mówił ,że był pozytywnie zaskoczony z tego kto jest „A”
  3. Po cholere zastraszałby Arię i jej rodziców ?
  4. Macie tu spis kto napewno nie jest „A” !!! http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/who-is-a-9-people-who-are-definitely-not-a-on-pretty-little-liars?fb_pid=1330724635&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com
  5. uspokójcie się z tym wymyślaniem kto jest „A” bo po co wam to ? dowiemy się prędzej czy później ; ) pozdrawiam.

 6. Jestem przekonana, że A są 3 : A (od listów) , -A i –A. Jeśli Ezra miałby być A to tylko tym od listów do rodziców Arii. może sam jest szantażowany przez pozostałe A. Wyjaśniło by się dlaczego te cholerne listy są napisane na maszynie. A na pozostałe A stawiam Wrena i Paige

 7. @Ezria ! bardzo dobry tok myślenia.. o tym nie pomyślałam 🙂 i teraz sie nad tym zastanawiam i rzeczywiście mogłoby być więcej „A” tylko w sumie dziwne by to było ,bo przecież dziewczyny nikomu się nie naprzykszały.. żeby mieć tylu wrogów. Chyba ,że chodzi o to ,że były przyjaciółkami Alison. zobaczymy 😉

 8. Ezra omawia książke amerykańskiego pisarza Francisa Scotta Fitzgeralda , Wielki GATSBY jest tam intryga no i te nazwisko, na tablicy jest napisane 179 moze na tej stronie jest podpowiedz, ta ksiazka jest obowiazkowa do omawiania w USA. wiec maja latwy dostep do spr

 9. Na tak:
  To nie jest takie głupie jak wam się wydaje. Dlaczego Ezra miałby wziąć klucz spod swojej wycieraczki? Żeby Aria nie weszła do jego mieszkania bez pukania i możliwe, żeby nie nakryła go na pisaniu tych listów. Przecież Aria wiedziała gdzie jest ten klucz, prawda?
  Był wywiad z „A”, pozwólcie, że zacytuje:
  Dlaczego „A” nienawidzi tak bardzo Ari, Spencer, Hanny i Emily?
  „Jest cienka linia pomiędzy miłością, a nienawiścią- „A”
  Ezra przecież kocha Arie (przynajmniej tak nam się wydaje), ale może ma powód dla którego miałby jej nienawidzić.
  Na nie:
  Ezra nie miał na pieńku z Ali, czy nie uważacie,że to by było dziwne, gdyby on się na niej mścił, skoro jego nie było w Rosewood kiedy Alison żyła?

  „Hmmm”: to dość trafna uwaga, nie zwróciłabym na to uwagi.. może Alison miała romans z Paige? To w sumie nie jest głupie… Cytat który wyżej napisałam też by się odnosił do tej historii…
  Brakuje tylko litery „A”, może nie bez powodu..?

 10. LuckyMe: Właśnie, że Ezra od dawna był w Rosewood, świadczy o tym odcinek bodajże w którym jest przywołane Halloween i co Aria biegła do swojego ojca w tej uczelni i minęła Ezre na korytarzu. Tylko nie pamiętam w którym to odc było

 11. Zastanawiałam się długo gdzie tu jest wskazówka, aż odkryłam, że to P. 179 czyta się Page jak Paige. Dodatkowo Paige kiedyś była z Emily w takiej restauracji. Potem A było chyba w tej samej restauracji z terapeutką.

 12. Nie wiem czy tą wskazówką ma być jakiś przedmiot czy może zdanie w kilku wersjach ale…właśnie ponownie oglądam odcinek 12 sezon 1 i zauważyłam że na tablicy u Fizza jest słowo pretender czy jak to się tam pisze a potem zarówno Fitzz jak i Noel mówią do Arii że ten drugi nie jest taki jak ona myśli czy że ona nie zna tego drugiego. Następnie Hanna mówi do Seana „Każdy ma inne oblicze o którym nikt nie wie” czyli że ktoś udaje kogoś innego?. Z tym obliczem od razu nasunęła mi się na myśl Vivian alter ego Ali.
  Jeszcze jedno, ojciec Spencer w rozmowie z nią powiedział (tyczyło się to Iana) „on jest wszędzie” czy to wam czegoś nie mówi?:) No a na końcu Hanna brała lekarstwa a w odcinku halloweenowym był samochód ze szpitala dla obłąkanych gdzie pacjenci łykają prochy. Może to to była ta WIELKA wskazówka w końcu niektórzy psychopaci UDAJĄ normalnych.
  Nic więcej nie wywnioskowałam z tego odcinak a starałam się tym razem bardziej skupić uwagę na tym co się dzieje na dalszym planie zamiast słuchać rozmów na pierwszym. A co do samego Fitzza to wydaje mi się że tam na tej tablicy było chyba napisane jego nazwisko ale nie jestem pewna( może to ta wskazówka???), a gdzieś czytałam że ktoś ma umrzeć w tym sezonie i jak dla mnie to może być właśnie on bo zwyczajnie mam już dosyć jego i Arii, cały ten związek jest po prostu nudny. Dlaczego A nie rozwali wreszcie ich związku tak na dobre jak to zrobiło ze związkami pozostałych dziewczyn? Fani Ezari proszę nie bijcie mnie:)

 13. w sumie przez pewien czas podejrzewałam, że to Ezra, ale potem byłam pewna, że to Lucas. tym bardziej że to wytłumaczenie jakie dał że to niby o pieniądze chodziło wtedy w tej łodzi i wgl wtedy zupełnie nie pasowało do jego słów 'nie chcę jej skrzywdzić’ i wielu innych. wtedy to byłoby logiczne, ale teraz w tym sezonie to byłoby zbyt oczywiste… pewnie A będzie wielkim zaskoczeniem więc myślę że jak najbardziej może to być Ezra.
  + NIE PAMIĘTAM TERAZ KTÓRY TO BYŁ ODCINEK… TEN GDZIE ONE ZDOBYŁY TELEFON 'A’. W TYM ODCINKU KIEDY 'A’ UCIEKAŁO DO LASU, SPADŁ MU KAPTUR I BYŁO WIDAĆ ŻE MA KRUTKIE WŁOSY, CZYLI TO ON, A NA DOWÓD TEGO NA KONIEC ODCINKA 'A’ SZUKA TELEFONU W KIESZENIACH I CAŁKOWICIE NACIĄGA BLUZĘ I WIDAĆ ŻE W OGÓLE NIE MA PIERSI!

Dodaj komentarz