Wspólne sceny, których się nie spodziewacie

Pretty Little Liars lubi nas zaskakiwać wspólnymi scenami bohaterów, po których takich scen byśmy się nie spodziewali: Caleb/Paige, Jason/Lucas itp. W czwartym sezonie nie będzie inaczej.

Niedawno Ryan Guzman (Jake) powiedział w wywiadzie, że kręcił sceny ze wszystkimi, poza Keeganem Allenem. Tak, ze wszystkimi. Wypowiedział się nawet o wspólnej scenie Jake’a i Ezry, a Lucy Hale dała na instagramie ich wspólne zdjęcie.

Ale to nie wszystko. Lesley Fera (Veronica Hastings) na twitterze zdradziła kolejne sceny z zaskakującym połączeniem bohaterów.

“Mama H and Ezra! Things are crazy in Rosewood. @IANMHARDING it was a pleasure. #PLL #PLLFamily,”

„Mama H i Ezra! Wariactwo w Rosewood. @IANMHARDING to była przyjemność”

Na co Ian odpowiedział:

“@LesleyFera I need more mama Hastings!”

„@LesleyFera potrzebuję więcej mamy Hastings”

Pojawiło się również zdjęcie z planu tej dwójki

Niedługo zobaczymy również wspólne sceny Toby’ego i Caleba.

To na pewno nie koniec ciekawych scen z zaskakującymi bohaterami. A jakie sceny Wy chcielibyście zobaczyć?

8 myśli na “Wspólne sceny, których się nie spodziewacie”

  1. Ta i sie okaze ze Jake zna Ezre… Aria ma przesrane zawsze z nauczycielem;p hihioby Jake był lepszym faciem niz tez Ezra;p skoro ja tak kocha to czemu nie walczył cos na zasadzie „nie mozemy razem byc nie zniose tego ze wrociła Twoja laska z synem bla bla” A on prawie ze ” ok” i zamast jakos rpobowac ja powstrzymac powiedziec ze bedzie dobrze ze jakos sie dogadaja to to tak zlał… bez snes.A mama Spencer… hahaha mogliby miec romans z Ezra byłoby smiesznie;p

  2. Skąd w ogóle Jake wiedział o tej sprawie z nauczycielem? Bo była taka wypowiedź w jego ustach, a przecież Aria nic na ten temat nie mówiła. W ogóle zła jestem na producentów za to, co zrobili Arii. Cała sprawa z dzieckiem i w ogóle, to nie tak miało być. Pasowali mi z Ezrą do siebie idealnie, a Jake’a ledwo poznałam, już wiem, że nie lubię. :<

Dodaj komentarz