Wszystko co wiemy o odcinku 3×15 „Mona-Mania”

Mimo że daleko do roku 2013, mamy wiadomości o 15 odcinku 3 sezonu Pretty Little Liars „Mona-Mania” Oto, co zebraliśmy do tej pory:

Norman Buckley, który reżyseruje odcinek wrzucił zdjęcie na Twittera i Instagram, aby nam trochę podokuczać. Widzimy Spencer (Troian Bellisario), Emily (Shay Mitchell) i Hanne (Ashley Benson) ubrane na czarno, oraz zdjęcie Mony (Janel Parrish) która wygląda ładniej niż zwykle. Czyżby szykowała się kolejna impreza?

Buckley również stweetował zdjęcie Elli Montgomery (Holly Marie Combs). Być może będziemy wreszcie mogli zobaczyć kolejny rozdział Elli i właściciela kawiarni? Mamy taką nadzieję.

Wiemy również, że przystojniak Brandon W. Jones dołącza do Pretty Little Liars  jako Andrew Campbell,  który jest zainteresowany miłością do Spencer w serii książek. Spoby powinno by ć jednak bezpieczne, bo jego bohater jak na tą chwilę, zaplanowany jest na jeden odcinek.

Inne niż kilka intrygujących zdjęć i innych ładnych twarzy biegają wokół Rosewood, największą wskazówką jest tytuł 3×15: ” Mona-Mania” Hmm.

Czy to oznacza, że nie widzieliśmy ostatecznych gierek Mony? Ostatni raz widzieliśmy Mone, jak dawała dziewczynom  adres do strony Mayi. Teraz Kłamczuchy nie są pewne czy Mona starała się im pomóc czy je skrzywdzić. Niezależnie od tego, jesteśmy pewni, że ma inny trick lub dwa w rękawie. Pytanie brzmi: Od tego momentu, czy Mona jest dobra czy zła? Może tytuł odcinka to pozytywna rzecz dla kłamczuch? Wątpliwe.

Najbardziej intrygujące słowo to „mania”. Może to być odwołanie do załamania nerwowego na bestie Hanny, czy może to być coś więcej? Być może Kłamczuchy odkryły coś o przeszłości Mony jako „A”. Po tym wszystkim, Spencer nadal nie ma wyglądu kryjówki Mony – „A”na swoim laptopie?

W oparciu jak dobrze Mona wygląda na zdjęciu Normana Buckley’a , jest możliwe, że zobaczymy ją poza murami szpitala?

Poza tym, ciekawe kto i po co wykopał grób Ali?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoilers-round-up-everything-we-know-about-season-3-episode-15

4 myśli na “Wszystko co wiemy o odcinku 3×15 „Mona-Mania””

Dodaj komentarz