Wyłapane na tumblr – Czy Pam mogłaby zabić Mayę?

Kolejny artykuł z tego cyklu. Teoria wydaje się co najmniej dziwna ale kto wie?

Na jednym z zagranicznych tumblr pojawiła się teoria, że to Pam Fields – matka Emily mogłaby zabić Mayę. W końcu każdy z nas wie, że nie lubiła Mai. I w odcinku finałowym II sezonu to właśnie ona powiedziała Emily „myślą, że to Maya”, była blisko miejsca zbrodni, hm. Zbieg okoliczności? W Rosewood się nie zdarzają.

Szczerze myślę, że osobą, która zabiła Mayę jest mama Emily. Wiem, że to bardzo szalone, ale naprawdę tak sądzę. Ona wcale nie lubiła Mai. Myślę, że ,,A” na końcu odcinka nie wygląda na kogoś kto zawsze mieszkał w Rosewood, ponieważ szukał pokoju do wynajęcia. Nowymi osobami są tylko Nate i Cece. Ale ja myślę, że mama Emily to ten ktoś, przecież wracała z Teksasu, aby pozbyć się Mai raz na zawsze.

Źródło:  http://myplltheories.tumblr.com/

Co sądzicie o tej teorii? Przecież zabójca Mai i ,,A” to nie muszą być te same osoby, prawda?

16 myśli na “Wyłapane na tumblr – Czy Pam mogłaby zabić Mayę?”

  1. matka emily nie lubiła Mai ale żeby od razu podejrzewać ją o zabójstwo? czy to już nie jest lekka przesada? zresztą na miejscu zbrodni była też Melissa i już szybciej uwierze że ona to zrobiła niż matka emily.

  2. przyszła mi kiedyś do głowy właśnie taka teoria, ale nie sądzę, że Pam zabiła Mayę, bo nie ma jej na tych zdjęciach z listą podejrzanych. chyba, że te zdjęcia są podpuchą od scenarzystów, kto ich tam wie… ;>

  3. Nie sądzę, żeby to była Pam. Może i nie lubiła Mai, ale w końcu zaakceptowała, że Em jest lesbijką i każda matka kocha swoje dziecko i chce jego szczęścia. W ogóle myślę, że podejrzewanie rodziców dziewczyn o bycie – A, czy coś w tym stylu to lekka przesada. Wiem, że nie ma większej miłości niż miłość matki9 do dziecka mimo iż matki nie zawsze to okazują, ale bez przesady. Poza tym dlaczego nie zabiła Paige czy Sa… tej blond dziewczyny nie pamiętam jak sie nazywała. Pam była na miejscu zbrodni bo chyba każdy tam przyszedł tak jak wtedy kiedy znaleźli ciało Ali, było tam wiele ludzi. Takie jest moje zdanie.

Dodaj komentarz