Wyłapane na tumbrl – CeCe i Jenna

Kolejne z cyklu „Wyłapane na tumbrl” . Czas na CeCe Drake i Jennę Marshall. Jennie nie ufamy od samego początku, mąci, kręci, wrednota z niej. Czym nam mogła podpaść CeCe, że większość z nas podejrzewa ją o wiele rzeczy? Na pierwszy rzut oka nic nas nie powinno nie niepokoić. Ale jak wiadomo przez przerwy w emisji wiele rzeczy nam umyka. Tak jest i tym razem. Spójrzcie na to zdjęcie:

 

Kto z nas zwrócił na to uwagę? Te dwa odcinki dzieli praktycznie cały sezon. CeCe i Jenna mówią dokładnie o tym samym miejscu – Cape May. Pozornie nic takiego. Jeździły tam obydwie, tak samo jak pewnie połowa Pensylwanii, ale po dziewiątym odcinku powinniśmy zastanowić się co te dwie łączy. Pamiętacie grę na imprezie braci Kahn „Prawda czy wyzwanie”? Spencer zwraca się do Jenny takimi słowami: „Gdy mówiłaś o Emily zapomniałaś wspomnieć, że tamtej nocy był z tobą Noel. O czym jeszcze kłamałaś?”. Po tych słowach Jenna patrzy na CeCe. Przypadek? Raczej nie.

  

Może CeCe tak jak Jenna ma coś wspólnego z NAT?

Jest coś jeszcze. Pamiętacie pierwszy odcinek w którym pojawiła się panna Drake? Powiedziała do dziewczyn coś co powinno już wtedy nas zastanowić. Wspomniała o sklepowych kradzieżach Hanny. Skąd ona może to wiedzieć? Kradzieże zaczęły się po śmierci Ali i wyglądało na to, że po wyjeździe CeCe z Rosewood.

Co o tym myślicie? Co te dwie mogą mieć ze sobą wspólnego? Skąd CeCe wie o Hannie?

Jeśli chcielibyście czytać takie artykuły jak ten napiszcie w komentarzach.

13 myśli na “Wyłapane na tumbrl – CeCe i Jenna”

  1. ja bardzo chętnie mogę czytać takie artykuły, bo tu czasem zauważam rzeczy na które w serialu nie zwracam uwagi. a co do tej sprawy z CeCe to też bardzo mnie zastanawiało skąd wiedziała o kradzieżach Hanny skoro wszystko się działo po śmierci Ali. a jej połączenie z Jenną też bardzo ciekawe, one obie to przecież jedne z najwredniejszych osób w serialu, ciekawe czy mają coś ze sobą wspólnego, w sumie CeCe też nie pojawiłaby się tak ot tak w Rosewood : ))

  2. Nie sądzę, żeby tu chodziło tu o NAT, ale o te imprezy, zauważyłyście że tam każdy się zna. Prawdopodobnie na każdej imprezie w tym pokoju grają w prawde czy wyzwanie a to oznacza, że znają swoje sekrety-coś jak krąg tajemnic:). Jeśli Cece chodziła na te imprezy regularnie tak jak Jenna to możliwe że znają się dość dobrze. A Cece jest taką żywą Alison, a każdy wie jaka ona była – a raczej tego nie wie nikt 🙂

  3. Skoro Cece ma mieć coś wspólnego z NAT i Jenną to może to, że Jenna to była dziewczyna Garetta, należącego do NAT, a CeCe to była dziewczyna Jasona, założyciela NAT. I czy to nie jest dziwne, że CeCe poznała Ali w Cape May

Dodaj komentarz