Wyłapane na tumbrl- Wren Kingston

Czytając fanowskie teorie na tumbrl można poukładać te własne. Wiele nam umyka, przerwy powodują prawie całkowitą amnezję. Akurat jeśli chodzi o Wrena dyskusje na temat jego udziału w ATEAM trwają nieprzerwanie. Żeby uporządkować ten cały chaos znalazłam wszystkie te teorie. Oto one:

Masaż- gdy Emily dostała wiadomość od A podczas masażu Mona była wtedy z Hanną, poza tym skąd nastolatka może wiedzieć o takich technikach.

 

Jedyne 2 osoby, które mogły go wykonać to Jenna, która najprawdopodobniej jeszcze wtedy nie widziała (a jak wiadomo, najlepszymi masażystami są osoby niewidome) i Wren, który jest lekarzem, ludzką anatomię miał na studiach. Nie zapominajmy o tym że przystojny Anglik już raz pokazał, że umie masować – w Pilocie (mogła to być wskazówka).


Skoro już jesteśmy przy Spencer, Wren zakochał się w siedemnastolatce. Chcąc ją chronić mógł zepchnąć Iana z wieży a potem sprzątnąć ciało.

Jest również wielce prawdopodobne, że żeby ją odzyskać będzie chciał się pozbyć Toby’ego. Może nawet już próbował. Pamiętacie wypadek chłopaka?

Pracował już w szpitalu, gdy A razem z obiadem zaserwowało Emily maść w której były sterydy – jako lekarz na pewno ma dostęp do nich.

Ta teoria może się wydawać dość naciągana, ale ktoś napisał: „Niektóre szpitale używają do badań szczury, A w swoim mieszkaniu miało klatki podpisane imionami Kłamczuch ze znajdującymi się w środku tymi sympatycznymi zwierzątkami”

Wren pali („Pilot”), A w wywiadzie zapytane o postanowienia noworoczne odpowiedziało „więcej cardio”* . dwudziesto-kilkulatek, dostający zadyszki przy ćwiczeniach (znane z autopsji 😛 ) będzie chciał poprawić kondycję.

Pamiętacie jak A wlamało się do gabinetu dr.Sullivan i napisało na ścianie „Nosey bitches die”?

Tak napisze Brytyjczyk, Amerykanin już inaczej – „NOSY”

Pamiętacie jak Jenna mówi o Wrenie „Z takim akcentem nawet kłamstwo dobrze brzmi”? Podejrzane?

A wysyła do dziewczyn wiadomość „Mona bawi się lalkami, ja częściami ciała”. Nie da się ukryć, ze jako lekarz ma kontakt z ciałami.

Pamiętacie co Wren zamawia na kolacji z Melissą, Spencer i Peterem? Wódkę z sodą. Fakt, że to właśnie chciała zamówić Spencer.

Czy drink, który w barze zamawia A nie wydaje się Wam znajomy?

Mona ujawnia się jako A i trafia do Radley Sanitarium. Kto nagle zaczyna tam pracować? Wren. Nasza wariatka wyraźnie się kogoś boi w głupiejówku. Coś mi mówi, że właśnie naszego przystojnego doktorka.

Ktoś najpierw blokuje odwiedziny u Mony (ok to mógł zrobić każdy jeden lekarz lub pielęgniarka), ale to A odblokowuje je. Dostęp do takich informacji ma na pewno Wren, druga opcja jest jeszcze gorsza- mógł to zrobić haker- Caleb.

W 3×07 A wyjmuje z lalki, na zamkniętym oddziale dziecięcym dyktafon. Kto ma dostęp do takich pomieszczeń? Pracownik Radley (no dobra to może być nawet woźny, ale czy mamy wśrod podejrzanych taką osobę?)

Nadal nie mamy wyjaśnienia skrótu IMMD. Może to faktycznie jest I’M MD (Medicine Doctor – lekarz medycyny).

Jedno pytanie pozostaje jednak bez odpowiedzi : Jaki motyw mógłby mieć Wren?

Nie bijcie fani Wrena. Mimo, że uważam, że jest A to twierdzę, że najsłodszym i najcudowniejszym A w Pretty Little Liars 😀

Kogo teraz bierzemy pod lupę? Swoje propozycje piszcie w komentarzach.

* wywiad z A http://www.prettylittleliars.com.pl/a-odpowiada-na-pytania-1613

* Cardio to zestaw ćwiczeń poprawiający kondycję i wzmacniający serce, na który składa się: rower, bieganie itp.

33 myśli na “Wyłapane na tumbrl- Wren Kingston”

 1. Chi – no i co z tego? Zdrajca nie musi być A, a A nie musi być zdrajcą.
  Wren jest bardzo podejrzany. Niewiele w sumie wiadomo o Brytyjczyku, a nieustannie kręci się przy dziewczynach. Najpierw Spencer, teraz Hanna. Poza tym, każdy w Rosewood ma brzydką tajemnice, a jego jeszcze nie skalano, więc może to właśnie on jest przywódcą A-teamu.

 2. po tym co przeczytałam naprawdę zaczynam go podejrzewac … a motyw to może być proste np. Alison … ona jest praktycznie powiązana ze wszystkimi ostatnio coś czytałam w jednym z newsów że była Alie powiązana z Peig więc czemu nie z Wrenem ? … a tak pozatym kibicuje jemu i Spenc .

 3. Faktycznie jest sporo „dowodów” potwierdzających teorię,że to Wren,,jest A,ale to tylko przypuszczenia.Od początku uważałam,że mój ulubiony doktorek jest za słodki,ale nie sądzę żeby twórcy serialu dawali nam wskazówki mówiące kim jest A,w połowie sezonu,wydaje mi się,że trzeba szukać bardziej dyskretnych znaków.

 4. chyba jestem jedyną fanką PLL, która nienawidzi Wrena. po prostu dla mnie on kręci się w tym filmie bez potrzeby, taki niewinny aktor, który jest, potem znika i zaraz znowu się pojawia. więc właśnie dlatego te argumenty mnie przekonują, ale jak znać ten pokręcony serial to ,,A” będzie ktoś inny. przecież może tylko mu pomagać. z każdym odcinkiem wydaje mi się, że każdy miał już z nim styczność ..

 5. Wren jest podejrzany, ale tam każdy jest podejrzany. Ezra, Toby, Aria, Melissa, Jenna itd. Tylko pamiętajmy, że a to TEAM… więc nie każdr ujęcie A to jedna i ta sama osoba.
  Wrena podejrzewałam już dawniej jak razem z Melissą leczył Iana.. Ale czy aby na pewno to właśnie Wren ? A chciało pozbyć się Mony, bo wiedziało, że ona chce pomóc dziewczyną… A chcąc nie chcąc Wren pomógł Hannie aby jej psychiczna przyjaciółka została… Moim zdaniem bardziej trzeba przyjrzeć się Ezrze.. Ta cała historia z jego rodziną jest dosyć nie jasne… I trochę rozśmiesza mnie pomysł reżysera… bo jak nie było jego rodziny to nie była… Teraz przyjechali na raz wszyscy ;d

 6. ja mam ciekawą teorię . Co do CeCe. Pamiętacie odcinek w którym Jenna wysiadła z auta i dała komuś jakiś pakunek? Wydaje mi się że to była właśnie CeCe a w pakunku była bransoletka którą Spencer znalazła z Jasonem. W jednym z flashbacków Ali idzie spotkać się z przyjaciółką mająn na sobię właśnie tą bransoletkę. To by tłumaczyło skąd CeCe ją ma. Skoro znały się wcześniej z Jenną, możliwe że CC dała jej ją na przechowanie. To tylko moje domysły 🙂

 7. mocne dowody, przed przeczytaniem nie miałam pomysłu kto może być „głównym” A, ale to mi dało trochę do myślenia. ta jego niezbyt częsta obecność w serialu może jest po to, abyśmy go nie podejrzewali : ))

 8. ja już wcześniej gdzieś pisałam ale to ale powtórzę, kolejny argumentem za tym że Wren jest A może być sytuacja gdy wraz z Melissą odnajdują ciało Iana ( które zniknęło kilka dni wcześniej ) i Wren niby nie zauważa że zgon nastąpił dawno a lekarz powinien to od razu zauważyć bo sam zapach powinien na to wskazywać

 9. Nie jestem jakąś wielką fanką Wrena, ale go lubię. twoje spostrzeżenia i podejrzenia są bardzo trafione, na wszystko masz argument. Jesteś genialna! Teraz to już nie wiem kogo podejrzewać, ale faktycznie Wren ma dużo wspólnego z A.

 10. follow me and end like me. tak wszystko w tym wywiadzie pasuje Ci do Mony? Przeczytaj jeszcze raz. Ty podejrzewasz Ezrę i Spencer – na nich też przyjdzie czas. A w nadchodzących odcinkach przyjrzyj się Wrenowi. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się naciagane, ale jak się dobrze zastanowić i dobrze przyjrzeć, z naciskiem na dobrze (te wskazówki nie zostały nam dane jak na tacy) Wren wygląda na winnego

 11. Już od jakiegoś czasu podejrzewam Wrena – taki niepozorny uroczy doktorek z przecudnym akcentem – musi mieć coś na sumieniu! ;D Ale jeśli chodzi o włamanie do gabinetu dr.Sullivan i napisanie „nosey bitches die” to chyba nie jego sprawka, a Mony. Przecież dr.Sullivan dowiedziała się kim jest A (rozpoznała to między innymi właśnie po tym zwrocie), kiedy Mona została złapana wróciła i wszystko dziewczynom wyjaśniła – wynika z tego, że dr.Sullivan wiedziała, że A to Mona i że to ona włamała się do jej gabinetu.

Dodaj komentarz