Wyłapane na tumbrl – Aria Montgomery

Dzisiaj pod lupę idzie nasz ulubiony krasnal – Aria. Zastanawialiście się nad jej udziałem w ATEAM? Te teorie mogą Wam pomóc w uporządkowaniu tego co już wiecie.

-Aria w piosence na wstępie odcinka robi gest uciszający Shhh
-Wiele razy kiedy Aria rozmawiała w szkole z Ezrą albo ze swoją matką litera A jest podkreślona albo napisana jako wielka na widocznym miejscu.
-W finale drugiego sezonu jedyna osoba, która tak naprawdę ściągnęła maskę był Aria
-Wiemy, że to Melissa była przebrana za BS, jednak to Aria miała suknię taką która przypomina Black Swan z oryginalnego plakatu.

-Arii nigdy nie dzieje się nic złego

– nie idzie na spotkanie w restauracji z Ezrą bo wie, że będzie tam czekać jej ojciec.

-W odcinku 2×02 Mona zwraca się do Arii ‘Big A’ Aria przewraca oczami i patrzy wściekła na Monę. Ta dwójka prawie nigdy nie rozmawia ze sobą więc skąd Mona miałaby przezwisko dla Arii?

-Ostatnią osobą, która nosiła (nie miała, nosiła) czerwony płaszcz od Vivian była Aria

-Arii nie było przez rok w USA, miała czas przemyśleć wszystko

-W 2×10 Jason daje Arii pudełko z rzeczami Alison. Aria wydaje się być przyciągnięta przez porcelanową lalkę. Odkłada lalkę kiedy wchodzi Ella, potem znowu do niej wraca. W 2×13 wiemy, że Ali ukryła tam notkę z groźbą. Potem widzimy znów tą samą lakę w pokoju Arii w 3×07, odcinku który skupiał się mocno na lalkach. Dlaczego lalka Ali była pokazana w pokoju Arii w tym konkretnym odcinku? Czyżby oznaczała relację miedzy Moną, która czesała lalki?

-Smsy od A zaczęły się kiedy Aria wróciła z Islandii.

-Aria jest jedyną kłamczuchą, która nie odniosła żadnych fizycznych obrażeń

-Szminka którą miała Mona na balu maskowym nazywa się toffi tango, lody które miała Aria na początku tego odcinka były o smaku toffi. Melissa nie znała smaku tych lodów zanim je wzięła.

-W odcinku 2×23 Aria była przestraszona i nawet straciła kontrolę nad samolotem, kiedy Duncan powiedział jej, że Alison mogła bać się przyjaciół.

-Smsy ‘grupowe’ do kłamczuch zazwyczaj przychodziły na telefon Arii

-W niektórych odcinkach Mona i Aria nosiły czerwone lub czarne ubrania razem.

Odcinek 1×07 – Hanna chce iść do lasu i zniszczyć akta Tobiego, Aria i Spencer przekonują ją, żeby tego nie robiła. Aria mówi Spencer, żeby poczekała przy aucie. Spencer czeka chwilę potem rusza za nimi. Dlaczego Aria chciała być sam na sam z Hanną? Aria wrzucakta do rzeki powstrzymując Hannę przed spaleniem ich. Arii nie ma później z dziewczynami kiedy dostają smsa od A. Hanna mówi nawet, że to pewnie Aria bo powinna być z rodzicami w domu. Następna scena pokazuje A wyciągającego akta Tobiego z wody. Jedyną osobą która wiedziała gdzie są akta poza trójką w domu Emily jest Aria.

 

No i na koniec zdjęcie które mówi samo za siebie

– Czy to możliwe, że karta Króla Kier wskazuje na to, że Aria stoi wyżej od Mony w hierarchii ATEAM?

Za zlitowanie się nad niereformowalną fanką Ezrii dziękuję Oranjezichtowi, który napisał ten artykuł.

I co Wy na to?

Zlitujecie się nade mną i dacie wrzucić artykuł o kimś innym niż Ezra? 😀

30 myśli na “Wyłapane na tumbrl – Aria Montgomery”

  1. Jaki motyw miał by Wilden , Wren itd ?Pamiętajcie, że Ali też dostawała te sms od -A… Motyw ? Alison nienawidziła praktycznie wszystkich, i wszyscy nienawidzili jej , A inni chcą się w zamian zemścić na dziewczynach .

  2. po pierwsze znowu pragnę przypomnieć, że Marlene napisała na swoim twiterze, że żadna z dziewczyn nie jest ,,A”. po drugie kto uważa, że Arrii nigdy nie dzieje się nic złego ?! . rozstanie rodziców, problemy z bratem itd. przecież Aria sama nie napisałaby listu do mamy, że ojciec ją zdradza no bez przesady … odczepcie się w końcu od niej, mimo że za nią nie przepadam to zajmijcie się np. właśnie Wildenem, Wrenem, albo nawet bym samym pastorem, który najpierw zarywał do Ashley a potem do Elii.

  3. Aria nie jest i nie była w A-team. Marlene mówiła, że żadna z kłamczuch nie ma udziału w sprawie A., więc tego się trzymajmy , a nie wymyślajmy na siłę dowody świadczące , że ktoś jest w A-teamie. Według mnie te dowody są naciągane i o niczym nie świadczą.

  4. Spencer nie miała obrażeń fizycznych, ale nie zapominajmy, że gdyby nie „A”, to umarłaby w finale 1 sezonu. Każda z kłamczuch prawie umarła – Spencer właśnie w finale 1 sezonu, potem w finale 2 sezonu Mona chciała jej pewnie coś zrobić, Hannę przejechał samochód, Emily miała wrzody na żołądku i sterydy od „A”. Powiedzmy sobie szczerze – Aria najmniej wycierpiała. Emily, Spencer i Hanna by odkryć kim jest „A” ryzykowały dużo – życie przyjaciół, rodziny oraz swoje życie. A Aria co? Swojego chłopaka. Do tego piszecie, że Aria nie wysłałaby tego listu, tak? A właśnie myślę, że mogłaby. I tak chciała powiedzieć rodzicom o tym, a wiadomo, łatwiej napisać coś niż powiedzieć prosto w twarz. Rozumiem, że wiele osób lubi Arię ale nie widzicie oczywistych poszlak. Ja np. uwielbiam Wrena, ale jak ktoś mi podaje sensowne powody, że może być „A” to nie strzelam focha.

Dodaj komentarz