Wywiad z Andym Reaserem

A. Reaser to scenarzysta naszego kochanego serialu – Pretty Little Liars. Udzielił on wywiadu dla „Benson Brasil”, a dziś mam przyjemność opublikować go dla Was.

Benson Brasil: Jaka jest Ashley na planie? 

Andy Reaser: Ashley jest przezabawna i śmiała. Pracuje bardzo ciężko i jest zawsze miła dla swoich fanów.

Opisz letni finał trzeciego sezonu [PLL] jednym słowem. 

Przerażający.

Jak przebiega praca z dziewczynami? 

Są niesamowicie wymagające.

Wiemy, że kochasz fotografować. Skąd wzięła się ta pasja i kiedy uświadomiłeś sobie, że masz taki talent?

Dziękuję! Zacząłem robić zdjęcia na planie jakieś dwa lata temu. Naprawdę lubię to robić. To jest dla mnie jak kreatywne oderwanie się od życia codziennego. Nie mam z tego pieniędzy i nie chcę mieć. Chyba czyni mnie to lepszym scenarzystą.

Co sądzisz o bliskości obsady na planie? 

Obsada jest bardzo mocno trzymającą się razem grupą, mocniejszą niż inne z którymi pracowałem.

Jeśli przyjechałbyś do Brazylii, jakie byłyby przyczyny przyjazdu? Może po to, żeby poznać inną kulturę i miejsca?

Z chęcią przyjechałbym do Brazylii, jednak teraz nie mam czasu na podróżowanie. Zdecydowałem dawać siebie wszystko w roli scenarzysty. Ale widziałem na Twitterze, iż Brazylijczycy są ekstremalnie dumni z ich narodowości i są chętni pokazać swoją muzykę, kulturę oraz jedzenie.

Co czyni Ash tak profesjonalną? 

Zawsze daje dobry występ.

Jakie są główne cechy Ashley, Lucy, Troian, Shay i Sashy? 

Mają wiele cudownych zalet. Poza tym cała obsada jest przyjazna. Ashley jest lekkomyślna, Lucy posiada kochające serce, Troian jest zdeterminowana i profesjonalna, Shay jest łagodna, uprzejma, a z kolei Sasha rozsądna jak na swoje lata (Sasha ma 16 lat – przyp. Elodie).

We wszystkich sezonach „Pretty Little Liars”, zawsze jest osoba na celowniku ‚A’. Która kłamczucha najbardziej wycierpi w tym sezonie? 

W sumie to Emily będzie cierpiała najbardziej, jednak Hannę boli zerwanie z Calebem, a Spencer i Aria jeszcze DUŻO się nacierpią.

Co myślisz o Rosewood? 

Cieszę się, że tam nie mieszkam.

Na zakończenie, jaka była inspiracja do stworzenia odcinków PLL? 

Wzoruję się na miłosnych potyczkach i starych filmach. Świat jest tak twórczy i młody, więc zawsze warto pomyśleć. To jest porywające!

______________________________________

Z wywiadu można wyczytać, iż Andy zajmuje się fotografią, w Internecie znalazłam kilka jego zdjęć, w tym jedno z Ashley Benson – serialową Hanną.

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem! Świetnie uchwycona atrakcyjność Ash. 🙂

 

Podobał wam się wywiad? Co sądzicie o zdjęciu? 

5 myśli na “Wywiad z Andym Reaserem”

  1. I znowu muszę świecić za Was oczami. Ajtyna przepraszam, nie zauważyłam. Jak już kopiujecie czyjeś tłumaczenie z innej strony dodawajcie źródło!!!!!!!!!!!!!!! Jak tłumaczycie z oryginału TEŻ PODAWAJCIE ŹRÓDŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Spoko spoko Ezria nic się nie stało 🙂 Ja tez pisałam, ze mam ten wywiad z innej stronki, ale poznalam ze wziete akurat ode mnie bo widzę zdjęcie, ktore sama przerabialam 😀 Ale na kogo jak na kogo, ale na Wasza stronkę nie będe zła Ezria! :))

Dodaj komentarz