Wywiad z Janel Parrish o nadchodzącym finale

Finał sezonu 3 Pretty Little Liars zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas nie może doczekać się odpowiedzi na pytania zadane tak dawno temu. Janel Parrish, która gra Monę podzieliła się z nami informacjami na temat tego co wydarzy się w odcinku „A Dangerous Game.”

Amanda: Jak grało się Monę 2.0?
Janel: Mona 2.0, z którą teraz jest lepiej, chociaż nie jest wcale. To była świetna zabawa. Przez kilka odcinków sezonu 3B, zdaje mi się, że widzowie byli trochę ogłupieni. Nie wiedzieli, czy naprawdę jest z nią lepiej, może jest, lecz potem w miarę trwania sezonu przekonali się, że ona w rzeczywistości nadal jest A i wróciła do swoich dawnych sztuczek. To była świetna zabawa, by grać obie strony.

Zobaczymy nowych członków A-teamu?
Tak, zdecydowanie, będzie to para nowych członków, zdemaskowanych w finale.

Jest wiele twarzy, których nie widzieliśmy od dłuższego czasu. Myślisz, że ktoś z nich pojawi się w finale?
Zdecydowanie. W świecie PLL nikt tak naprawdę nie odchodzi na długo. Nie widzieliśmy Jenny przez jakiś czas. Może zobaczymy jej wielki powrót. Kto wie?

Słyszałam także, że ktoś powstanie z popiołów.
Cóż… to znaczy, wszyscy widzieli rękę wynurzającą się z ziemii w odcinku Halloweenowym. Więc… Możliwe.

Wierzysz, że Monie nadal zależy na Hannie?
Znaczy… Mona zdecydowanie próbowała ją zabić. Parę razy. Ale mimo to myślę, że ona ma miejsce dla Hanny w swoim sercu. Wiesz, ona nadal jest człowiekiem, a to była jej jedyna przyjaciółka przez długi czas i ona naprawdę kochała Hannę. Może zobaczymy powrót tej przyjaźni za jakiś czas. Kto wie?

Dowiemy się kim jest „Red Coat” w finale? Możesz nam powiedzieć?
Z pewnością dowiecie się trochę więcej o tym, kto kryje się pod tym tajemniczym czerwonym płaszczem.

Dzięki Andrzelikag za wrzucenie wywiadu na czat.

7 myśli na “Wywiad z Janel Parrish o nadchodzącym finale”

  1. Szczerze mówiąc, nie chciałabym aby Spencer tak szybko została zdemaskowana, Podoba mi się Spencer 2. 0. Jest trochę niezrównoważona, ale fajnie byłoby ją zobaczyć w czarnej bluzie. Chociaż pewnie Malcolm ją rozpozna i powie do niej Ali. I tak prawda wyjdzie na jaw, Oh God, jaki głupi sposób!

Dodaj komentarz