Wywiad z Oliver’em Goldstickiem – 15 palących pytań.

Tutaj producent wykonawczy rozwiewa większość wątpliwości dotyczących Halloweenowego odcinka Pretty Little Liars, oraz wyjawia co czeka nas zimą w Rosewood.

Czy Aria jest „A”?
Nie mogę tego potwierdzić. Wiecie o tym. Straciłbym życie! [śmiech] Powiem wam, że ludzie są bardzo spostrzegawczy, i że A może być już bliżej niż jej się wydaje.

Dlaczego w końcu poszliście w tym kierunku, by wydawało się, że Ezra jest w A-Teamie?
Widzieliście jego minę. Nie byliście ani trochę podejrzliwi? To nowy świat, i czas, by rzeczy się zmieniły. Sezon 3B jest cały o nieprawdopodobnych podejrzeniach. Może przez cały czas były pewne rzeczy o tej postaci, o których dowiemy się więcej w tym sezonie; będą urzeczywistnione. Ojciec Arii jest kolejnym, który sprawi, że powiesz „Ojej! Wow.”

Jest trochę prawdy w teorii, że Ezra był w Halloween z jego synem i Maggie?
Muszę temu zaprzeczyć. W finale, Maggie nie powiedziała mu, że ma syna, więc nie miałoby to sensu.

Jaki jest związek Byrona z Ali?
Polubicie otwarcie sezonu – i to nie jest podpucha. Definitywnie pójdziemy tą ścieżką. Przykro mi to mówić, ale nawet dorosłym w Rosewood zdarzyło się kłamać – i niektórzy mają wielkie rzeczy do ukrycia! Dowiecie się więcej o jego związku z Alison w pierwszych paru odcinkach… Rodzic mógł zabić jedną z przyjaciółek swojej córki. To wielki sekret który został zmieciony pod dywan. Co może to zrobić jakiejkolwiek rodzinie w tym mieście, kiedy, w gruncie rzeczy, jeden z rodziców pójdzie do więzienia?

Czy Aria będzie się zmagać z pogłoskami na temat jej ojca?
Oh, cały pierwszy odcinek Aria będzie temu zaprzeczać. Absolutnie nie ma mowy, by jej ojciec był zamieszany w sprawy z Alison.

Czy możesz potwierdzić, że osobą, która zaatakowała Spencer był mężczyzna?
N-I-E.

Czy ręka wychodząca z miejsca pogrzebania Ali była flashbackiem?
Stanowczo mogę to potwierdzić. Szczerze, jesteśmy o to trochę źli. Zawsze robimy specjalny efekt, by scena wyglądała jak flashback, a tym razem to nie wyszło. To nigdy nie miało na celu dezorientowania ludzi.

Czy Jenna flirtowała z Paige w pociągu?
Jeśli z nią naprawdę flirtowała, to tylko po to, by nią manipulować. Jesteśmy utwierdzeni w przekonaniu, że Jenna jest bardzo heteroseksualna, i przyszła na imprezę z Noel’em. Wiemy też o jej przeszłości z Toby’m.

Kto był w pokrowcu na zwłoki?
Nie wydaje mi się by tajemnicą był fakt, że to szczątki Alison.

Jak intensywne będzie śledztwo w sprawie morderstwa Garrett’a?
Nie tak intensywne jak może się wydawać. Będzie o tym mowa w pierwszych paru odcinkach, ale temat zblaknie na jakiś czas, a potem wróci… Usłyszycie jak ojciec Emily powie w premierze, że wygląda to na akt czujności… Dziewczyny z pewnością chcą odpowiedzi, lecz nie będą miały żadnych śladów w rozpoczęciu sezonu, ale później na coś trafią. Jednak nie to będzie dominować w sezonie 3B.

Czy podążanie Jasona za Lucasem w pociągu nie jest mniej podejrzane?
Nie było to tylko w waszej wyobraźni. Obiecuję wam więcej tego.

Lucas nie wydaje się być dłużej zły – dlaczego?
To naprawdę dobre pytanie, i zobaczycie to też w otwarciu sezonu. Lucas poniekąd pęka zimą.

Czy to, że Ashley widziała tego 'ducha’ jest po prostu zwykłym Halloweenowym zawirowaniem?
Taak, ale to również hołd w kierunku książek. Jak wiecie, wątek bliźniaczek jest wielką rzeczą w seriach książkowych, więc to nasze przytaknięcie do tego.

Jakieś plany co do odkrycia bliźniaczki Ali w serialu?
Nie zaangażowaliśmy jeszcze tego, ale będziemy dalej zwracać uwagę na książki.

Czy Toby jest taki zły na jakiego wygląda?
Tak. Tak. Zobaczycie rzeczy w 3B i zrozumiecie skąd jego zachowanie. Uświadomicie sobie, że jego drażliwe sprawy nie są zwykłymi błahostkami – właściwie są dość wielkie. Wiecie dlaczego nienawidził Alison, ale on może mieć powód by nie lubić całej jej grupy(kłamczuch 🙁 ).

5 myśli na “Wywiad z Oliver’em Goldstickiem – 15 palących pytań.”

Dodaj komentarz