Wywiad z Oliverem Goldstickiem na temat s3B!

Producent wykonawczy Oliver Goldstick zdradził TVLine kilka informacji na temat sezonu 3B (3B-część sezonu, który wróci po przerwie).

Uważam, że Toby został członkiem „A” teamu, aby pomóc dziewczynom.
Nie jestem tego taki pewien. Dowiecie się kilku rzeczy na ten temat w sezonie 3B. Nie zapominajcie o tym co Kłamczuchy zrobiły. Nikt nie wstawił sie za nim, kiedy niesłusznie osadzono go w poprawczaku z winy Alison. Czwórka pozostałych dziewcząt nie zrobiła nic, nikt go nie bronił. Pamiętajcie to.

Interesujące. Myslałem, ze jest podwójnym agentem ponieważ kiedy opuścił Rosewood w połowie 3A, powiedział, że zamierza dowiedzieć się co się dzieje, niezależnie od tego co Spencer mu powiedziała czy nie powiedziała.
To prawda, to prawda.


Ale Twoja rada dla fanów jest taka, aby nie chwytać się tej teorii?
Fani dowiedzą się po przerwie więcej o historii Tobiego, tego jak się czuł będąc odtrąconym z winy Alison i jej oddziału, jego tajemnicy i motywacji.

 

Dlaczego więc wrócił i przespał się ze Spencer?
Ludzie karzą się z wielu powodów i na wielu poziomach. Tylko nie umieszczajmy tego obok niego, ok? On jest także przyrodnim bratem Jenny. Ludzie bardzo się mieszają z innymi w Rosewood. [smiech]
( Nie wiem jak Wy ale ja zupełnie nie rozumiem tej wypowiedzi. )

 

Tak więc jesli fani zdecyduja sie na ponowne obejrzenie serii, maja się nastawić na „złego Tobiego”?
Myślę, ze mogą, tak. Będą mogli odnaleźć momenty, w których postawią sobie pytanie „O mój boże, czy ta osoba grała przez cały czas i okłamywała je?” – szczególnie Spencer, rzecz jasna.

 

Mówiąc o Jennie. Co na jej temat?
Powiem tak: Jenna opuściła miasto w jedenastym odcinku tego sezonu ponieważ na prawdę przestraszyła sie Nate’a. On uświadomił sobie, że jedyną osobą, która go ”widziała” gdy opuszczał podwórko była ślepa dziewczyna, więc pomyślał, że ma przepustkę. I kiedy zdał sobie sprawę, że Jenna widzi, przestraszył się. Jeśli Jenna zostałaby w miescie, on mógłby dorwać i ją. Chodziło o to, że czuł się wydany. Mimo wszystko, Jenna musiała opuścić miasto dla własnego bezpieczeństwa. Nie mówię, że to koniec, i nigdy nie zobaczymy jej ponownie, ale wyjeżdża na trochę.

 

Fabuła Maggie została otwarta w finale. Czy bezpiecznie jest zakładać, że zobaczymy Larisę Oleynik w kolejnej części sezonu?
Zdecydowanie zobaczycie ją w 3B. Będzie służyć jako prawdziwe zagrożenie dla relacji Ezrii.

 

Sekrety zawsze wychodzą na jaw w Pretty Little Liars.. Więc, jak Ezra wybaczy Arii po tym jak dowie się, że pomaga trzymac jego syna z dala od niego – kiedy i jeśli w ogóle to sie stanie?
To mieszanka wybuchowa. Kolejna przeszkoda dla tej pary. Staramy się wykorzystać w tej sprawie to, że Aria wypada ze swojej ligi. To jest coś, z czym większośc nastolatków nie ma do czynienia, to zbyt duzo. Nie oznacza to, że nie da sie tego pokonac i przez to przejść, ale na pewno zmienia to postać rzeczy.

Czy ta informacja szybko wyjdzie na jaw w 3B?
Nie. Im dłużej trzymasz sekret, tym gorzej.

Dlaczego Emily zostawiła Paige i pobiegła do przyjaciółek, skoro ona także była ofiarą?
Nie będę w to wnikać za bardzo. To było traumatyczne wydarzenie. Wiecie kto jest teraz ranny i to Hanna była osobą, którą Emily chciała w tym momencie wesprzeć. Na Paige przyjdzie czas [w s3B]. I jeśli sądzicie, że jej rodzice byli surowi wcześniej… Teraz będzie zamknięta w wysokiej wieży! [śmiech]

Kto postrzelił Caleba?

Dostaniecie na to odpowiedź i to bardzo szybko.

Czy teraz Hanna i Caleb będą w stanie ujawnić się ze swoim związkiem?
Bardziej, zdecydowanie. 'A’ będzie przez cały czas obserwować ich wszystkich, tak czy owak.

Co na temat złowieszczego Tobiego and Spencer? Czy oni wciąż są ze sobą złączeni?
O, tak. Jest to sytuacja mrożąca krew w żyłach, z powodu tego na co sobie pozwala a z drugiej strony jak intymnie jest z nim powiązana Spencer. Wiemy coś, czego Kłamczuchy nie wiedzą.

Zasadnicze pytanie: Jak Monie udaje sie wychodzić i wracać z azylu tak łatwo?
Jest szaloną dziewuchą [śmiech]. Rzecz na temat Mony w kolejnej części sezonu, która jest świetna, to fakt, iż jest ona tak mądra jak Spencer. Ona po prostu używa swojej inteligencji do przebiegłych i złowieszczych celów. Ona jest na prawdę bystra. Jest jak mała wiewiórka: przechowuje swoje żołędzie, ale one są radioaktywne i nagle zamieniają sie w granaty! Mona może wrócić do życia w Rosewood wcześniej niż myślicie, co ujawnione zostanie zaraz na początku sezonu 3B.

Czy komfortowo możesz potwierdzić, że teraz znamy dwóch członków „A” teamu, Monę i Tobiego, i że jest mozliwe iż istnieje trzeci członek, który w finale był tyłem do odbiorców?
Tak.

Czy wiesz kim jest ta trzecia osoba? Czy to jest coś, co dalej ustalacie?
Piszemy to, ale wiem kto to jest.

Ktoś kogo znamy?
Tak. Znacie tą osobę, tak.

Zakończmy na jednym z twoich popisowych numerów -soczysty ogólnik na temat zbliżajacego się sezonu 3B.
Myślę, że wróg jest wśród nas i właśnie przez to jest dużo groźniejszy. Sezon 3B jest o tym co dzieje się, gdy stoi on z tobą twarzą w twarz i jest pod twoim dachem.


źródło: tvline.com, http://pll-fansite.blogspot.it/
tłumaczenie: ajtynapll z pomocą Martyny Rukat.

30 myśli na “Wywiad z Oliverem Goldstickiem na temat s3B!”

 1. no to mamy juz 2 w takim razie kto był tyłem do odbiorcy i jest pod czyims dachem…. ezra tam byłem był to ciasto dobieral… ale to aria jest pod dachem ezry a nie na odwrot a, nie wiem jak wam ale mi wpadlo od razu do glowy jeszcze ze brat arii…… hm….

 2. Paige jest czesto pod dachem Emily, Melissa jest pod dachem Spencer, Caleb jest czesto pod dachem Hanny, A pod dachem Ari??? Byron?? nieee, moze Ezra? Ale to Aria jest pod dachem Ezry a nie na odwrot, ciekawe kto to bedzie 😀

 3. Tyłem do odbiorców tzn. stał w pokoju tyłem do telewidzów a przodem do mony i to mógł być wtenczas Toby albo ktoś inny. dedukując Mona była blisko Hanny, Toby blisko Spencer teraz kolej na kogoś bliskiego Arii albo Emily i mieszkającego „pod jenym dachem” w przenośni. Mona – przyjaciółka, Toby – chłopak, myslę że czas na kogoś z członków rodziny albo przyjaciel rodziny Arii lub Emilly albo oby dwóch, które moga mieć motyw nielubienia dziewczyn, a przede wszystkim Alison.

 4. Zgadzam się z ,tsdouleur’- możliwe być to że A może być Mike, który zawsze jest w cieniu Arii, a może Melissa? Po tym wszystkim, co Spencer zrobila Melissie- odbiła Wrena, całowałą się Ianem..

  Ja stawiam na Mike’a

 5. Ja to tłumaczyłam u siebie na kompie tez i Dlaczego więc wrócił i przespał się ze Spencer?
  Ludzie karzą ludzi z wielu powodów i na wielu poziomach. Tylko nie odkładaj jego przeszłości, OK? On też jest przyrodnim bratem Jenny. Ludzie robią bałagan z ludźmi w Rosewood (śmieje się)
  Powinno być tak;p

 6. Bardzo podobała mi się jego wypowiedź o Ashley Benson, że jest świetną aktorką i zaraz po tym jak płakała już smsowała haha 😀 Fakt, że Caleb mógłby być A jest zaskakujący, tak jak Toby, ale Paige ani trochę. Możliwe, że podstawią kogoś z tej dwójki jako następne A które zobaczymy..:>

 7. Ostania odpowiedz mrozi krew w zylach. Co do Mony, wydaje mi sie ze normalnie nie mogla by tak poprostu opuscic Radley, przeciez sa tam ochoroniarze i napewno wiedza jak wygladaja pielegniarki. Wydaje mi sie ze ktos jej pomaga, ktos kto ma wtyki w szpitalu. Chyba kazdy wie kogo mam na mysli.

Dodaj komentarz