Wywiad z serialowym Noelem!

Myślisz, że Noel wiedział, iz Maya przebywa w jego rodzinnej altance?
Tak, nie sądzę, by istniał jakikolwiek sposób, że nie wiedziałby o tym, biorąc pod uwagę to, że Noel i Eric zaadoptowali ten budynek jako swoją imprezownię. On dobrze wiedział, że altana ma sekretny pokój.
Jak dobrze według ciebie Noel znał Mayę?
Znali się lepiej niż myślimy. Mieli jeszcze więcej interakcji niż widzieliśmy do tej pory. Tak naprawdę to co zostało nam pokazane, to jedynie wydarzenia z ostatniego sezonu, kiedy to Noel pomógł jej z telefonem, ale jednak pozwolił jej zostać we własnej altanie i miał video z nocy, podczas której została zaatakowana, więc myślę, że jeszcze dużo nie wiemy na temat tej relacji.
Co myślisz na temat teorii, że to Noel jest kolejnym członkiem „A” teamu?
Cóż, to jest wielkie pytanie, prawda? Istnieje wystarczająca ilość dowodów. Teraz wiemy, że nie zabił Mayi, ale także ma on żal do Kłamczuch i tendencję do pokazywania się w podejrzanych momentach, co chciałbym powiedzieć, iż jest czerwoną flagą.

 Jak czujesz się, grając postać tak wysoko ustawioną na liście „A”?
Słyszeć teorie fanów o tym kto może a kto nie może być w „A” teamie, być częścią tych teorii i mieć poczucie, że twoja postać robi niezły występ za każdym razem, gdy się pojawi… to jest celem! To jest bardzo satysfakcjonujące. Kocham słyszeć to.

Czy odrzucenie Noela przez Arię może mieć cokolwiek wspólnego z jego kandydaturą do listy „A”?
Powiem tak: kiedy Noel dowiedział się prawdy o Arii i Ezrze, pomyślał, że będzie w stanie to wykorzystać. Ale kiedy zdał sobie sprawę, że Aria rzeczywiście wybrała Ezrę zamiast niego, to musiało miec na niego wielki wpływ. Zachowanie Arii daje mu wielki motyw.

Czy odrzucenie Noela ma coś wspólnego z Moną?
To już jest trochę trudniejsze. Myślę, że Mona miała swoje własne motywacje do bycia „A”. Sądzę, że Noel naprawdę ją skrzywdził i ich rozstanie popchnęło ją do działania pod koniec drugiego sezonu, ale uważam, że miała inny powód do zrobienia tego, co zrobiła.

Co przyciągnęło Noela do Jenny?
Noel zawsze miał coś do Jenny. Jeśli oglądaliście Halloweenowy odcinek drugiego sezonu, wiecie, że obok niej utworzyła się kolejka facetów próbujących ją poderwać, więc Noel także uderza do niej tak szybko jak tylko zjawiła się na imprezie. Oboje mieli problemy z Kłamczuchami, i myślę, że w jakims stopniu połączyła ich wspólna złość. To nie znaczy, że są ze sobą tylko z zemsty, ale to zdecydowanie miało z tym związek.
Czy jest coś, na co chciałbyś, aby widzowie zwrócili uwagę, w odniesieniu do granej przez ciebie postaci?
On zawsze był lojalny w pierwszym sezonie, i nie wiadomo czy można się tu doszukiwać jakichś kłamstw. To naprawdę fajne grac tajemniczą postać i jestem szczęsliwy, że publiczność tak na to reaguje, po prostu nie mogę się doczekać, aby dalej to ciągnać i mam nadzieję, że fani są ze mną. Nie zapominajmy także, że moja postać jest zaangażowana w internetową serię uzupełniającą serial!
Właśnie zaczeliśmy kręcić, wydarzenia mają miejsce między letnim finałem,a Halloweenowym odcinkiem, więc będzie to trochę dodatkowych informacji na temat naszych bohaterów, i sprawi, że pustka w przerwie przed październikowym odcinkiem w jakiś stopniu zostanie wypełniona! To jest fantastyczne! Odcinki są krótkie, ale dramatyczne i dobrze napisane, więc jestem zaszczycony, że mogę być cześcią tego.
Czy możesz zdradzić nam coś na temat noworocznego powrotu sezonu trzeciego?
Zwróćcię uwagę na Noela! To tylę, co mogę powiedzieć. On ma kilka asów w rękawie. Nie mogę zdradzić nic więcej na chwilę obecną!
Źródło: http://pll-fansite.blogspot.it/
tłumaczenie: ajtyna
Źródło oryginału: prettylittleliars.us

2 myśli na “Wywiad z serialowym Noelem!”

Dodaj komentarz