Wywiad z Troian Bellisario, Ashley Benson i Shay Mitchell o losach Kłamczuch.

Poniżej znajdziecie wywiad przeprowadzony z Troian Bellisario, Shay Mitchell oraz Ashley dla portalu TV Equals. Dziewczyny mówią w nim o tym, jak potoczą się dalej losy postaci granych przez nie w serialu.

Opowiedzcie nam o sezonie 3.
„Jestem bardzo podekscytowana i dumna z tego sezonu, ponieważ czuję, że teraz gdy staramy się zdemaskować A serial wkracza na nowe terytorium”, mówi Bellisario. „Zagłębimy się w to, jak pokręcone jest Rosewood jako zbiorowość, nie tylko pojedyncze jednostki” zawtórowała Mitchell mówiąc „Ten sezon jest jeszcze bardziej pokręcony.” „Oczekujcie na pojawienie się kilka waszych ulubionych tekstów, jeśli jesteście fanami książek”, dodaje Bellisario. Jeśli chodzi o to które, to zagadka dla każdego. Według dziewczyn scenarzyści lubią mieszać rzeczy i przydzielać historie z książek innym postaciom. „One są gotowe na normalność”, powiedziała Bellisario o dziewczynach, gdy wkroczą do sezonu trzeciego. „Są gotowe aby doświadczać życia, które czuły, że było im kradzione przez tyle lat przez A.”

Co z romansem?

„Toby i Spencer.. teraz gdy wszystko wyszło na światło dzienne.. mogą już właściwie być razem”, mówi Bellisario. „Ale teraz.. jak poradzą sobie wewnątrz? Czy mogą ocalić siebie nawzajem?” Kiedy zapytaliśmy o Hannę i Caleba, Benson powiedziała „Na pewnym etapie będą mieli problemy, ale uważam, że oni zawsze będą stałym elementem.” Jeśli chodzi o Emily, Mitchell może jedynie powiedzieć „Emily nie chce za bardzo wracać do umawiania się. Straciła swoją dziewczynę. Stąpa teraz bardzo ostrożnie po ziemi.” Dodaje też „Ale ostatecznie będzie musiała ruszyć dalej.” Jak dziewczyny pomagają Emily po śmierci Mayi?
Benson opisuje dziewczyny jako system wsparcia Emily podczas czuwania. Jednak Mitchell mówi „Kiedy stracisz kogoś… jest niezwykle ciężko. Dziewczyny są przy niej, lecz tak naprawdę nie wiedzą przez co ona przechodzi.” Bellisario podsumowuje „Dziewczyny są jej rodziną, więc zawsze będą przy niej. Nigdy nie zabraknie jej wsparcia czy miłości.” Jak rozwiązałabyś problem z Moną? „Hanna próbuje dowiedzieć się, czy to z jej winy Mona obróciła się przeciwko niej.” powiedziała Benson. „Czuje się zagubiona; ma innych przyjaciół, ale Mona była inna.” Kiedy została zapytana o trailer, na którym Hanna odwiedza Monę w zakładzie psychiatrycznym, Benson wyraziła się jasno: „Ona chce odpowiedzi; to nie dlatego, żeby odbudować przyjaźń.” Mitchell zaśmiała się gdy zapytano ją, czy Emily będzie odwiedzać Monę i dała jasno do zrozumienia, że przez wzgląd na nią to nie byłby dobry pomysł. Więc jak mocno skrzywdziło Hannę to wielkie odkrycie?
„Całkiem mocno” przyznaje Benson. „Ona tak naprawdę pozwala, aby dziewczyny to zobaczyły. Nikt tego nie rozumie, gdyż nikt nie miał takich relacji z Moną. Hanna równocześnie jej nienawidzi, ale wciąż ma z nią to połączenie.”

Czy tajemnica z „A” zostanie rozwiązana?

Podczas gdy każdemu wydaje się, że „A” jest o wiele większe od Mony, Mitchell podchodzi do tego bardziej ostrożnie. „Jeśli postać „A” jest silniejsza”, mówi, „to byłoby szalone, ale myślę że jak na razie tego nie wiemy.” Bellisario zażartowała „Zawsze chciałam aby moja postać była „A”; myślę, że to byłoby genialne.” Benson poparła ją: „Myślę, że wszyscy chcemy być „A”.”

źródło: http://ashley-benson.pl/

 

2 myśli na “Wywiad z Troian Bellisario, Ashley Benson i Shay Mitchell o losach Kłamczuch.”

Dodaj komentarz