Wywiad z Tyler’em Blackburn’em

ABCFamily przeprowadziło wywiad z serialowym Calebem o jego udziale w Acuvue 1-Day Contest (kampania, dzięki której 5 nastoletnich zwycięzców spotka się z jedną z gwiazd biorących w niej udział, poza Tylerem są w niej Joe Jonas i Demi Lovato, aktorka Meaghan Martin i sprinterka Allyson Felix).

Powiedz Nam o Acuvue 1-Day Contest i Twoich doświadczeniach.

Bycie częścią Acuvue 1-Day Contest było, jak do tej pory niesamowitym doświadczeniem. To co robią, inspirują nastolatków do podążania za swoimi marzeniami i bycia indywidualistami. Jestem całkowicie za. Nie mogę się doczekać, aby poznać mojego zwycięzcę.

Trafiłeś do głównej obsady Pretty Little Liars. Jak to jest spełnić marzenie o staniu się odnoszącym sukcesy aktorem?

To naprawdę fajne uczucie. Pracowałem naprawdę ciężko, żeby do tego dojść. Uważam, że to świetny serial i mam wiele frajdy będąc jego częścią. Jestem bardzo podekscytowany tym, co wydarzy się w najnowszym sezonie.

Co sprawiło, że zainteresowałeś się Acuvue 1-Day Contest?

Co mnie zainteresowało, to szansa pomocy komuś w realizacji jego celów i marzeń. Nawet jeśli to tylko stanie się częścią tego, czego pragną i kim chcą zostać, było naprawdę dla mnie ciekawe.

Gdy byłeś młodszy, co zainspirowało Cię do tego co robisz dzisiaj?

Było tego wiele. Kreatywność i sztuka w rożnych jej formach były wielką inspiracją dla mnie. Miałem również duże wsparcie w moim życiu. Czy to przyjaciele czy rodzina, pchnęli mnie do lepszej wersji siebie samego i to było bardzo ważne.

Co inspiruje Cię dzisiaj?

Myślę, że dążenie do prawdziwego szczęścia, w każdym tego słowa znaczeniu jest dla mnie naprawdę inspirujące. Uważam, żeto jest kolejny powód, dla którego ta kampania jest tak niesamowita. Wiesz, chodzi o znalezienie tego, co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwy.

Czy masz jakieś nowe marzenia?

Oczywiście. Marzenia są tym co pcha Cię do przodu i wiesz, marzenie może być proste jak posiadanie psa czy tak jak ja- zostanie aktorem, później muzykiem. Myślę, że jest szeroki wachlarz marzeń i powinno się je spełniać.

Gdzie Twoim zdaniem te marzenia zaprowadzą cię w ciągu 5 lat?

Wow 5 lat. Brzmi jak bardzo krótki okres, ale tak nie jest. Myslę, że wiele może się wydarzyć w tym czasie. Chciałbym pracować przy naprawdę dobrych filmach, z świetnymi aktorami i reżyserami, nadal rozwijać się w tym kierunku i ewentualnie zająć się muzyką.

Spełniłeś marzenie o zostaniu aktorem, grasz w hitowym serialu. Jaka jest Twoja rada dla nastolatków, aby osiągnęli to, o czym marzą?

Powiedziałbym tak: żeby wiedzieli kim są naprawdę i mieli pewność siebie, bez względu na wszystko. Spełnianie marzeń to podróż. Nie idź na kompromis z samym sobą ani nikim innym i otaczaj się osobami, ktore Cię lubią i wspierają w tym kim jesteś i co robisz.

żródło: http://abcfamily.go.com/shows/pretty-little-liars/blogs-news-details/exclusive-interview-tyler-blackburn/948018?page=1

Tu macie kilka filmików z kampanii:

A teraz do Was pytanie: co chcielibyście robić pewnego dnia?

1 myśl na “Wywiad z Tyler’em Blackburn’em”

Dodaj komentarz