Z wizytą na planie!

Przeglądając materiały związane z Pretty Little Liars natrafiłam na dwa ciekawe filmiki. Pierwszy z nich jest wynikiem wizyty na planie dziennikarki NHL, która postanowiła wypytać aktorki o to co dzieje kiedy kamery są wyłączone. Jesteście ciekawe co Sasha, Ashley, Troian i Shay odpowiedziały na zadane im pytania?

Który członek obsady robi najlepsze selfie?

Sasha: Shay! (śmiech) Na pewno!

Ashley mówi o tym, że ona sama robi na planie dużo takich fotek.

Shay: Czy one odpowiedziały że ja? Prawdopodobnie Ashley albo ja.

Kto najczęściej myli tekst?

Sasha: […] Powiedziałabym że albo Lucy albo Shay.

Ashley: Shay ma kanadyjski akcent więc czasami nie myli się tylko mówi coś niezrozumiale i wtedy zaczynam się śmiać. […]

Shay: Czy one odpowiedziały na to pytanie?  Lucy, stawiam na Lucy. Mam rację? [Dodaje, że prawdopodobnie Lucy może powiedzieć to samo o niej].

Troian: Shay najczęściej połyka swoje kwestie, a my wtedy tylko [mówimy]: ”co ty mówisz? Czy to na pewno angielskie słowo”?

Kto najczęściej używa swojego iPhona?

Sasha: Mają z nas ubaw bo wszystkie siedzimy w specjalnym pokoju i używamy naszych telefonów.

Ashley: Prawdopodobnie Lucy. Ona prawie cały czas używa iPhona dopóki reżyser nie powie ”akcja” i wtedy ona szybko go gdzieś ukrywa. Zawsze znajdujemy gdzieś jej schowanego iPhona.

Troian: Każdy. To jest najgorsze!

Shay: Lucy? Tak…

(Dziennikarka: mam tu sporo ”my wszystkie”)

Shay: No tak, my wszystkie, definitywnie my wszystkie.

 

Drugi filmik przedstawia niektórych członków ekipy w czarnych rękawiczkach, które są atrybutem A- Teamu. Jak myślicie, komu najbardziej pasują? Myślicie że ktoś z nich mógłby okazać się ”A”?

Dodaj komentarz