Zakochani tygodnia – na podstawie pierwszego odcinka drugiego sezonu!

Oto nasze typy na ZAKOCHANYCH TYGODNIA NA PODSTAWIE 01×2

 1. Spencer & Toby – mimo jego tajemniczego wejścia, łez, szaleństwa – wszyscy kochają ich wzajemne wsparcie.

I mimo, że niektórym mogą wydawać się parą na pokaz, to potrafią rozmawiać – bez kłótni, i do tego zasługują na pierwsze miejsce. Co więcej – Toby planuje zrobić wszystko aby być ze Spencer, mimo przeciwności ze strony jej rodziny. Należy się + za wytrwałość.

2.Aria & Ezra – przeszli wiele załamań w związku. Jest on bardzo skomplikowany, ponieważ Ezra jest nauczycielem Arii. Lecz szczery dialog na temat ex Ezry (Jackie) pokazuje, że oboje są dojrzali i dobrze komunikują się ze sobą. Czy oni zasługują na miano zakochanych tygodnia?

3. Hanna & Caleb – Caleb wrócił do Rosewood i w celu przeproszenia Hanny. Czyż to nie słodkie? Wiemy że Hanna nie jest gotowa, by mu zaufać, po jego wyczynie w pierwszym sezonie PLL. Ale sposób w jaki na nią patrzył – jakby nie mógł nacieszyć się jej widokiem. Oh, i wypowiedział te trzy magiczne słowa : I love you. W mieście pełnym kłamstw,tajemnic i nienawiści, to chyba coś znaczy… prawda?

 

GŁOSUJCIE W KOMENTARZACH ! GŁOSUJEMY TYLKO NA PODSTAWIE PIERWSZEGO ODCINKA DRUGIEGO SEZONU : )

21 myśli na “Zakochani tygodnia – na podstawie pierwszego odcinka drugiego sezonu!”

 1. Aria i Ezra
  Uwielbiam ten paring Aria jest niesamowicie piękna i mimo pierwszych cichych dni znowu są ze sobą
  Ezra no cóż .. marzenie każdej kobiety, słodki i delikatny nauczyciel angielskiego …

  Mam ciekawy pomysł a może my sami, fani serialu napiszemy opowiadanie o czwórce z Rosewood

  Zapominałyście o Em i Mai

 2. Wszyscy z 3 powyżej wymienionych związków muszą być razem. Hanna musi wybaczyć Calebowi bo on jest super boski, że ta powiem ! 🙂 Ezra i Aria są idealni no i jak tu nie kochać słodkiego Tobby’iego? 😉 Trzymam kciuki i nie mogę doczekać się na następny odcinek PLL ! 😀

Dodaj komentarz