Zapowiedź i sneak peeki „Dead To Me”

Jesteście ciekawi, co zdarzy się w kolejnym odcinku „Dead To Me”? Oto krótka zapowiedź  i trzy fragmenty tego odcinka 🙂

 

 

Czy to Mona doprowadzi do tego, że Spencer będzie musiała skorzystać z usług zakładu psychiatrycznego? Jak reszta Kłamczuch zareaguje na wieść o tym, że to Toby ich zdradził, jakie ważne fakty z „tej nocy” przypomną się Emily?

16 myśli na “Zapowiedź i sneak peeki „Dead To Me””

 1. Moment w którym Emily podnosi łopatę, a Alison jest przerażona-bezcenny. Gdyby się okazało, że to ona ją zabiła byłoby ciekawie, nie przyznam, lecz sezonów ma być 5 więc rozwiązania tak szybko nam nie podadzą, a szkoda.

 2. To zapewne A zatrudniło terapeutkę by zahipnotyzowała Emily czy coś w tym stylu, w końcu miała ona już styczności z A i była szantażowana, więc może to się dzieje znowu.
  To chyba nie możliwe, żeby Em zabiła Alli. :O

 3. Od początku:
  -Ponowne pożegnanie Alison, na które Spencer nie chce iść
  Nie wiem jak was, ale mnie Spenc już tak zaczyna działać na nerwy! ._. Zapewne zakończy się tak, że Spencer na nie przyjdzie i będzie jakaś zadyma.

  -DejA vi Emily i hipnotyzacja
  Nie sądzę, że -A zrobiło coś, aby Em sobie przypomniała o tamtej nocy. Zapewne Emily sama zgłosiła się do Dr Sullivan (dobrze napisałam?) i nie wie co się stało tamtej nocy, bo pamięta siebie z łopatą i przerażoną Alison (co ciekawe w „It happened that night” Emily stoi nad wykopanym grobem Ali z łopatą, przypadek?).

  -Aria i Wesley
  czy tylko ja nie lubię Wesleya? ._. Już wolę, aby Aria była z Ezrą. (A najlepiej z Jasonem, ale to raczej niemożliwe).

 4. ciekawe,czemu Melisa pod koniec 3×16 rozmawia przez telefon i mówi 'czy musze dzwonić na 997,zeby się z tobą skontaktować?!’ -wspomnienia ojca Ariiii(w których nie wiadomo,czemu było zbliżenie na Melise mówiącą właśnie to zdanie),a w 3×17 nowym podejrzanym jest policjant. Zbieg okoliczności,czy może moja teoria jest zbyt nierealna?

 5. przemyślenia po odcinku
  W ostatnim odcinku dziewczyny dowiedziały się, że Ali była prawdopodobnie w ciąży. Uważam, żę to prawda. pamiętacie jak powiedziała, że udaje sie do babci. Wiemy, żę byłą w tedy w jakims hotelu. W tym samym miała byc później Melissa. Pojechała tam niby dla dziecka, więc gdzies w pobliżu musiał być jakiś lekarz skoro tak dbała o dziecko. Uważam, żę Ali zastosowala przebranie z Vivian by być starszą i móc usunąć dziecko właśnie gdzieś niedaleo hotelu. Dlatego wyłudzała od ludzi pieniądze np. taty Spencer lub Arii.

  Teraz możę trochę naciągane, ale jeśli Ali kochała tego faceta to możę nie chciała usunąc dziecka np. pojechała tam ale się rozmysliła. Ojciec dziecka nie był zadowolony. A gdy Ali spotkała Gereta to kazała mu udawać, żę ją zabił, w nadzieji, iż ucieknie. A ten filmik na początek, gdy mówi Wiem, że chcesz mnie pocałować miał byc dowodem na to, bo w końcu upada i udaje. A Geret i Ian zginęli, bo wiedzieli kto był ojcem.

  Jeszcze jedna opcja…to Ian był ojcem i wtedy jak Byron widział Melissę rozmawiającom to może z nim. Rzucił ją wtedy, a ona w ataku złości ją zabiła.

  A i tak na marginesie Jason sugerował, że ktoś pomagał kręcic filmiki Nat, może to Wilden- podobnież w tamtych czasach lubił zabalować. A obawia sie tego, że dziewczyny mają filmiki i udowodnią, iż to on. Dlatego che wszysto wiedzieć w sprawie Alison.

Dodaj komentarz